wladek
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 49118
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Polaniec
|
Wysłany: Pią 23:19, 30 Gru 2016 Temat postu: Białystok 2016 |
|
|
Odp: -
Turnieju Ludwika Zamenhofa --Białystok 2016
- grupa A
Turniej
[link widoczny dla zalogowanych]
Rano ---> 31. grudnia 9 runda
Klasyfikacja Generalna
Nazwisko, Imię Klub Ranking S MBch Bch W Vs ŚrELO
1. GM Heberla, Bartłomiej ŻTMS "Baszta" Żnin 2553 +22 7.5 33.0 44.0 7 2418.1
2. GM Markowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2563 +14 6.5 32.0 43.0 6 2445.3
3. GM Kveinys, Aloyzas KSz. "Hańcza" Suwałki 2518 +7 6.0 31.5 43.0 4 2373.6
4. FM Cukrowski, Filip WKS Kopernik 2372 +54 6.0 30.0 41.5 5 2434.5
5. 2 IM Nasuta, Grzegorz MUKS Stoczek 45 Białystok 2448 +6 6.0 28.0 39.5 5 2303.4
6. 4 IM Berzinsh, Roland Łotwa 2408 +14 6.0 26.0 34.5 5 2335.4
7. 1 IM Leniart, Arkadiusz TS Wisła Kraków 2482 +1 5.5 31.5 41.5 4 2333.3
8. 5 GM Bobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin 2523 +4 5.5 30.5 41.0 5 2407.3
9. 3 GM Soćko, Monika KSz HETMAN Katowice 2441 +2 5.5 25.5 33.5 4 2269.5
10. 5 GM Jakubowski, Krzysztof KSz "Silesia" Racibórz 2531 -6 5.0 31.5 42.5 5 2357.8
11. 2 IM Koziak, Vitali Wieża Pęgów 2479 +2 5.0 29.0 38.5 3 2394.3
12. 1 GM Soćko, Bartosz KSz "HETMAN" Katowice 2613 -16 5.0 28.5 38.0 5 2319.6
13. 5 GM Kanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2526 -12 5.0 28.0 38.5 4 2288.8
14. GM Azarov, Sergei Białoruś 2600 -12 5.0 28.0 38.0 3 2361.9
15. 1 IM Khamitskiy, Sergei Mińsk, Białoruś 2290 -2 5.0 25.0 34.0 3 2157.6
16. 5 k Kosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2249 +27 5.0 25.0 33.5 5 2209.1
17. CM Teclaf, Paweł KKS Ormuzd Kartuzy 2341 -3 5.0 25.0 33.0 3 2187.5
18. 7 k Żochowski, Kacper MUKS Stoczek 45 Białystok 2261 +1 5.0 24.5 35.0 5 2217.3
19. 9 k+ Pietruszewski, Marcin UKSz Hetman Warszawa 2208 +16 5.0 23.5 31.0 5 2197.4
20. 10 k Borawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2136 +18 5.0 22.0 28.5 4 2131.4
21. 6 k+ Kowalczyk, Paweł Wieża Pęgów 2353 +16 4.5 26.5 34.0 4 2362.6
22. 1 k Olhovik, Andrei Grodno 2297 +5 4.5 25.5 34.0 4 2262.3
23. 8 m Jaroch, Karol UKS Fala Świekatowo 2247 +6 4.5 25.5 34.0 3 2225.3
24. 9 k Karwowski, Kacper GKSz Solny Grzybowo 2201 +16 4.5 24.0 32.5 4 2204.0
25. 1 FM Szóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok 2234 +6 4.5 24.0 32.0 2 2214.6
26. 6 k++ Różycki, Bartłomiej KS Laura Chylice 2190 -2 4.5 23.5 30.5 4 2132.5
27. 2 k Kowalski, Igor KSz Polonia Warszawa 2129 +36 4.5 22.5 32.0 3 2182.9
28. 10 GM Stupak, Kirill Białoruś 2562 -9 4.0 31.5 41.5 3 2387.0
29. 9 k Niedźwiedź, Marek San Francisco 2088 +30 4.0 28.5 36.5 3 2241.0
30. 11 II+ Dzhuguryan, Tygran Szczecin, Akademia Morska 2176 +19 4.0 25.5 34.5 3 2237.1
31. 4 CM Klimaszewski, Dariusz KSz. "Hańcza" Suwałki 2161 -10 4.0 25.0 33.0 2 2105.9
32. 3 k Cherepov, Alexej Minsk, Białoruś 2106 +10 4.0 25.0 32.5 2 2162.0
33. 7 k Śmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok 2185 +22 4.0 24.5 32.5 4 2243.5
34. 12 K Buraczewski, Rafał KSz. "Hańcza" Suwałki 2249 -29 4.0 24.5 32.0 3 2174.9
35. 1 k+ Wiśniewski, Michał UKS Rodło Opole 2144 -3 4.0 24.0 33.0 2 2149.3
36. 9 k Ocytko, Andrzej Białystok 2110 +13 4.0 23.0 30.0 3 2182.1
37. 9 k++ Kultiyasov, Mikhail Grodno 2273 -16 4.0 23.0 29.5 3 2199.8
38. I++ Wojtaszewski, Piotr KS Laura Chylice 1995 +35 4.0 22.5 30.0 2 2163.3
39. 3 k Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa 2139 -14 4.0 22.0 31.0 2 2130.1
40. 11 k Ogłaza, Oskar UKS Rodło Opole 2066 +13 4.0 22.0 30.5 3 2099.1
41. k Mammadov, Vafa KSz Maraton Łomża 2151 -16 4.0 21.5 30.5 3 2068.5
42. 2 k+ Malicka, Maria KSz Polonia Warszawa 1901 +88 4.0 21.0 26.5 3 2118.1
43. 13 k Krzywda, Andrzej LZS Victoria Chróścice 2148 -25 4.0 17.0 23.5 4
----
Post został pochwalony 0 razy
|
|