Forum SZACHY Strona Główna SZACHY
Szachy, zadania szachowe i nie tylko
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mistrzostwa Europy Juniorów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum SZACHY Strona Główna -> Szachy na Świecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Śro 16:46, 17 Sie 2016    Temat postu: Mistrzostwa Europy Juniorów

--
Dziś startują mistrzostwa Europy juniorów w Pradze.
Najazd naszych na stolicę Czech!!

Ania Kubicka w grupie dziewcząt do lat 18 ma najwyższy (5)
numer startowy. Jeszcze troje juniorów mieści się w pierwszych
dziesiątkach. Z tych przedturniejowych, rankingowych wyliczanek

wynika, że w Pradze medali nie będzie, co oczywiście o niczym nie świadczy!

Cieszy liczny udział naszych dzieci i trzymajmy za nich kciuki!!
(relacje z mistrzostw na Szacharni i Królowych szachów)

No. Nazwisko FideID FED Rtg Grupa

20 Wierzbicki Dawid 21853126 POL 1391 B8
25 Borowik Wojciech 21837155 POL 1347 B8
29 Adamala Jacek 21857865 POL 1322 B8
47 Warchol Kamil 21858241 POL 1202 B8
51 Jaworski Tymon 21859582 POL 1173 B8
53 Wielgus Wojciech 21853118 POL 1151 B8
54 Zieba Hubert 21844704 POL 1142 B8
92 Seemann Jakub 21874697 POL 0 B8

19 Chyzy Jakub 21806209 POL 1775 B10
36 CM Fiszer Bartosz 21810133 POL 1690 B10
39 Wojdak Jan 21817111 POL 1681 B10
85 Bancarewicz Aleks 21838550 POL 1444 B10
92 Bogusz Alan 21810060 POL 1428 B10

6 Oglaza Oskar 1194402 POL 2128 B12
25 Czopor Maciej 21805431 POL 2025 B12
59 Czernek Tymon 1199510 POL 1847 B12
62 Baum Jonasz 1195360 POL 1842 B12
65 Redzisz Michal 21816107 POL 1834 B12
72 Koziorowicz Michal 21809194 POL 1816 B12
92 Poltorak Sebastian 1199498 POL 1763 B12
94 Mechlinski Jakub 21803749 POL 1753 B12
96 Luczak Filip 1193686 POL 1749 B12
99 Grzesik Gracjan 1194593 POL 1734 B12
113 Wolaniecki Patryk 1193783 POL 1669 B12

14 FM Pultorak Jan 1176021 POL 2296 B14
22 CM Teclaf Pawel 1185934 POL 2247 B14
43 Nowak Mikolaj 1191365 POL 2123 B14
45 Kozak Antoni 21832030 POL 2102 B14
64 Fus Jakub 1193023 POL 2044 B14
66 Mis Mieszko 1196448 POL 2041 B14

22 FM Janik Igor 1159259 POL 2303 B16
34 Koziol Kamil 1161555 POL 2276 B16
60 Szustakowski Antoni 1167677 POL 2125 B16

7 IM Jarmula Lukasz 1160664 POL 2452 B18
43 Winiarski Mikolaj 1159984 POL 2285 B18
46 Molenda Marcin 1173065 POL 2277 B18

Dziewczeta...
14 Lazniewska Zofia 21847266 POL 1123 G8
26 Dallemura Julia 21835390 POL 0 G8
50 Pietryk Joanna 21881308 POL 0 G8
55 Seemann Pola 21858837 POL 0 G8
58 Smietanska Wiktoria 21869359 POL 0 G8
60 Szczotka Klara 21858845 POL 0 G8

7 Starosta Martyna 21818754 POL 1624 G10
14 Pawicka Magdalena 21836507 POL 1501 G10
16 Zabrzanska Weronika 21825173 POL 1486 G10
34 Rejniak Zuzanna 21848017 POL 1381 G10
42 Olszewska Wiktoria 21836485 POL 1361 G10
59 Malinowska Natalia 21847983 POL 1272 G10
60 Kuczynska Katarzyna 21806390 POL 1266 G10
66 Kucharska Helena 1195760 POL 1206 G10
69 Bialek Alicja 21836345 POL 1182 G10
79 Kowalczyk Barbara 21837317 POL 1100 G10
84 Dallemura Anna 21823022 POL 1064 G10

11 Wikar Martyna 21807663 POL 1803 G12
13 Dylag Emilia 21805172 POL 1792 G12
30 Adamczyk Zuzanna 1187570 POL 1672 G12
35 Goraj Barbara 21816166 POL 1619 G12
39 Marcinczyk Monika 1192051 POL 1609 G12
53 Zarebska Lena 21807698 POL 1522 G12
63 Hertlein Irena 21817618 POL 1488 G12

12 Malicka Maria 1197576 POL 2009 G14
24 Rudzinska Michalina 1172883 POL 1896 G14
27 Swiech Joanna 1183486 POL 1888 G14
33 Waszczuk Patrycja 1194763 POL 1859 G14
34 Moscicka Pola 1184032 POL 1853 G14
35 Kucharska Honorata 1163868 POL 1851 G14
50 Kulpa Zuzanna 1195093 POL 1719 G14
53 Jarocka Liwia 21807558 POL 1676 G14

8 WFM Sliwicka Alicja 1150677 POL 2138 G16
11 WFM Antolak Julia 1159569 POL 2103 G16
41 Frej Zofia 1172670 POL 1881 G16
44 Cieslak Wiktoria 1160036 POL 1865 G16
62 Karykowska Anna 1172751 POL 1772 G16
77 Daliga Anita 1169017 POL 1638 G16
80 Buchta Agnieszka 1187597 POL 1599 G16

5 Kubicka Anna 1152254 POL 2209 G18
25 WCM Dmochowska Agnieszka 1142984 POL 2034 G18
36 Olechnicka Karolina 1169068 POL 1913 G18

Tak dużo naszych juniorów startuje -- że mam kłopot i zliczyć!!
--
--


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Czw 20:25, 18 Sie 2016    Temat postu:

-
Wyniki ---> Naszych Juniorow -- Praha 2016

[link widoczny dla zalogowanych]

---

Nauka matowania na ----> czytelnych diagramach
--
1_2
Diagram -- 1
Mat w 2 posunięciach -- #2 -- -- 1. Gd4! - grozi - 2. He5# po - Wxd4 - 2. Wxf5 mat

Rozwiązanie: 1. Gd4! - grozi - 2. He5 - mat
1. ... Kxd4 --- 2. Wd7 - mat -- diagram - 7

1. ... cxd4 --- 2. Gxc4 - mat --- diagram - 3
1. ... Wcxd4 - 2. Wxc5 - mat -- diagram - 8

1. ... We4 --- 2. Hd7 - mat -- diagram - 5
1. ... Wfxd4 - 2. Wxf5 - mat -- diagram - 2

1. ... Hxd4 --- 2. Gb7 - mat --- diagram - 4
1. ... Scxd4 -- 2. Se3#
1. ... Sexd4 -- 2. Sxf4 - mat -- diagram - 6
--
3_4
Diagram - 3
1. Gd4 - c5xd4 - 2. Gxc4 - szach - mat ---- --- 1. Gd4 - Hxd4 - 2. Gb7 - mat

Pokazanie wszystkich siatek matowych - potrzebuje ---> aż 10 diagramów

--
5_6
diagram - 5
1. Gd4! - We4 - 2. Hd7 - szach - mat --- --- 1. Gd4 - Sexd4 - 2. Sxf4 - mat

--
7_8
diagram - 7
1. Gd4 - Kxd4 - 2. Wd7 - szach - mat --- --- 1. Gd4 - Wcxd4 - 2. Wxc5 - mat


---


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Czw 21:08, 18 Sie 2016, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Pią 12:27, 19 Sie 2016    Temat postu: Re: Mistrzostwa Europy Juniorów

---

Dziś startują mistrzostwa Europy juniorów w Pradze.
Najazd naszych na stolicę Czech!!

Ania Kubicka - w grupie dziewcząt do lat 18 ma najwyższy (5)
numer startowy. Jeszcze troje juniorów mieści się w pierwszych
dziesiątkach. Z tych przedturniejowych, rankingowych wyliczanek

wynika, że w Pradze medali nie będzie, co oczywiście o niczym nie świadczy!

Cieszy liczny udział naszych dzieci i trzymajmy za nich kciuki!!
(relacje z mistrzostw na Szacharni i Królowych szachów)
-

- Transmisja -- 12 turniejow -- do wyboru do koloru...

[link widoczny dla zalogowanych]

No. Nazwisko FideID FED Rtg Grupa

20 Wierzbicki Dawid 21853126 POL 1391 B8
25 Borowik Wojciech 21837155 POL 1347 B8
29 Adamala Jacek 21857865 POL 1322 B8
47 Warchol Kamil 21858241 POL 1202 B8
51 Jaworski Tymon 21859582 POL 1173 B8
53 Wielgus Wojciech 21853118 POL 1151 B8
54 Zieba Hubert 21844704 POL 1142 B8
92 Seemann Jakub 21874697 POL 0 B8

19 Chyzy Jakub 21806209 POL 1775 B10
36 CM Fiszer Bartosz 21810133 POL 1690 B10
39 Wojdak Jan 21817111 POL 1681 B10
85 Bancarewicz Aleks 21838550 POL 1444 B10
92 Bogusz Alan 21810060 POL 1428 B10

6 Oglaza Oskar 1194402 POL 2128 B12
25 Czopor Maciej 21805431 POL 2025 B12
59 Czernek Tymon 1199510 POL 1847 B12
62 Baum Jonasz 1195360 POL 1842 B12
65 Redzisz Michal 21816107 POL 1834 B12
72 Koziorowicz Michal 21809194 POL 1816 B12
92 Poltorak Sebastian 1199498 POL 1763 B12
94 Mechlinski Jakub 21803749 POL 1753 B12
96 Luczak Filip 1193686 POL 1749 B12
99 Grzesik Gracjan 1194593 POL 1734 B12
113 Wolaniecki Patryk 1193783 POL 1669 B12

14 FM Pultorak Jan 1176021 POL 2296 B14
22 CM Teclaf Pawel 1185934 POL 2247 B14
43 Nowak Mikolaj 1191365 POL 2123 B14
45 Kozak Antoni 21832030 POL 2102 B14
64 Fus Jakub 1193023 POL 2044 B14
66 Mis Mieszko 1196448 POL 2041 B14

22 FM Janik Igor 1159259 POL 2303 B16
34 Koziol Kamil 1161555 POL 2276 B16
60 Szustakowski Antoni 1167677 POL 2125 B16

7 IM Jarmula Lukasz 1160664 POL 2452 B18
43 Winiarski Mikolaj 1159984 POL 2285 B18
46 Molenda Marcin 1173065 POL 2277 B18

Dziewczeta...
14 Lazniewska Zofia 21847266 POL 1123 G8
26 Dallemura Julia 21835390 POL 0 G8
50 Pietryk Joanna 21881308 POL 0 G8
55 Seemann Pola 21858837 POL 0 G8
58 Smietanska Wiktoria 21869359 POL 0 G8
60 Szczotka Klara 21858845 POL 0 G8

7 Starosta Martyna 21818754 POL 1624 G10
14 Pawicka Magdalena 21836507 POL 1501 G10
16 Zabrzanska Weronika 21825173 POL 1486 G10
34 Rejniak Zuzanna 21848017 POL 1381 G10
42 Olszewska Wiktoria 21836485 POL 1361 G10
59 Malinowska Natalia 21847983 POL 1272 G10
60 Kuczynska Katarzyna 21806390 POL 1266 G10
66 Kucharska Helena 1195760 POL 1206 G10
69 Bialek Alicja 21836345 POL 1182 G10
79 Kowalczyk Barbara 21837317 POL 1100 G10
84 Dallemura Anna 21823022 POL 1064 G10

11 Wikar Martyna 21807663 POL 1803 G12
13 Dylag Emilia 21805172 POL 1792 G12
30 Adamczyk Zuzanna 1187570 POL 1672 G12
35 Goraj Barbara 21816166 POL 1619 G12
39 Marcinczyk Monika 1192051 POL 1609 G12
53 Zarebska Lena 21807698 POL 1522 G12
63 Hertlein Irena 21817618 POL 1488 G12

12 Malicka Maria 1197576 POL 2009 G14
24 Rudzinska Michalina 1172883 POL 1896 G14
27 Swiech Joanna 1183486 POL 1888 G14
33 Waszczuk Patrycja 1194763 POL 1859 G14
34 Moscicka Pola 1184032 POL 1853 G14
35 Kucharska Honorata 1163868 POL 1851 G14
50 Kulpa Zuzanna 1195093 POL 1719 G14
53 Jarocka Liwia 21807558 POL 1676 G14

8 WFM Sliwicka Alicja 1150677 POL 2138 G16
11 WFM Antolak Julia 1159569 POL 2103 G16
41 Frej Zofia 1172670 POL 1881 G16
44 Cieslak Wiktoria 1160036 POL 1865 G16
62 Karykowska Anna 1172751 POL 1772 G16
77 Daliga Anita 1169017 POL 1638 G16
80 Buchta Agnieszka 1187597 POL 1599 G16

5 Kubicka Anna 1152254 POL 2209 G18
25 WCM Dmochowska Agnieszka 1142984 POL 2034 G18
36 Olechnicka Karolina 1169068 POL 1913 G18

Tak dużo naszych juniorów startuje -- że mam kłopot ich zliczyć!!

Wyniki po II rundach -->

[link widoczny dla zalogowanych]

---


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Sob 0:12, 20 Sie 2016, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Sob 22:53, 20 Sie 2016    Temat postu:

-
Wyniki po 3 rundach ---> Praga 2016
SNo Name Rtg FED 1 2 3 Pts. Rk. Group

20 Wierzbicki Dawid 1391 POL ½ 1 1 2,5 15 B8
25 Borowik Wojciech 1347 POL 1 1 0 2,0 28 B8
29 Adamala Jacek 1322 POL 0 1 1 2,0 44 B8
47 Warchol Kamil 1202 POL 1 0 1 2,0 32 B8
52 Wielgus Wojciech 1151 POL 1 1 1 3,0 5 B8
53 Zieba Hubert 1142 POL 0 1 1 2,0 40 B8
92 Seemann Jakub 0 POL 1 1 0 2,0 21 B8

19 Chyzy Jakub 1775 POL 1 1 ½ 2,5 13 B10
36 CM Fiszer Bartosz 1690 POL 1 1 ½ 2,5 19 B10
39 Wojdak Jan 1681 POL 1 0 1 2,0 49 B10
85 Bancarewicz Aleks 1444 POL 1 0 1 2,0 34 B10
92 Bogusz Alan 1428 POL 0 1 0 1,0 88 B10

6 Oglaza Oskar 2128 POL 1 1 1 3,0 9 B12
25 Czopor Maciej 2025 POL 1 ½ 1 2,5 24 B12
59 Czernek Tymon 1847 POL 1 0 ½ 1,5 70 B12
62 Baum Jonasz 1842 POL 1 0 1 2,0 55 B12
65 Redzisz Michal 1834 POL 0 1 1 2,0 57 B12
72 Koziorowicz Michal 1816 POL ½ 1 0 1,5 78 B12
92 Poltorak Sebastian 1763 POL 1 1 0 2,0 32 B12
94 Mechlinski Jakub 1753 POL 0 ½ 1 1,5 83 B12
96 Luczak Filip 1749 POL 0 1 1 2,0 54 B12
99 Grzesik Gracjan 1734 POL ½ 0 ½ 1,0 98 B12
113 Wolaniecki Patryk 1669 POL 0 ½ 0 0,5 137 B12

14 FM Pultorak Jan 2296 POL 1 1 ½ 2,5 9 B14
22 CM Teclaf Pawel 2247 POL 1 ½ ½ 2,0 49 B14
43 Nowak Mikolaj 2123 POL 1 0 1 2,0 27 B14
45 Kozak Antoni 2102 POL 1 0 1 2,0 33 B14
65 Fus Jakub 2044 POL 1 ½ 0 1,5 61 B14
67 Mis Mieszko 2041 POL 1 1 ½ 2,5 15 B14

22 FM Janik Igor 2303 POL 1 ½ ½ 2,0 48 B16
34 Koziol Kamil 2276 POL ½ 1 ½ 2,0 40 B16
61 Szustakowski Antoni 2125 POL 1 ½ ½ 2,0 28 B16

7 IM Jarmula Lukasz 2452 POL ½ 1 1 2,5 17 B18
43 Winiarski Mikolaj 2285 POL 1 0 1 2,0 29 B18
46 Molenda Marcin 2277 POL 1 1 ½ 2,5 9 B18

Dziewczeta
14 Lazniewska Zofia 1123 POL 1 1 0 2,0 19 G8
26 Dallemura Julia 0 POL 0 0 0 0,0 62 G8
51 Pietryk Joanna 0 POL 0 1 1 2,0 27 G8
56 Seemann Pola 0 POL 1 0 1 2,0 20 G8
59 Smietanska Wiktoria 0 POL 1 1 1 3,0 5 G8
61 Szczotka Klara 0 POL 1 1 1 3,0 4 G8

7 Starosta Martyna 1624 POL 1 1 0 2,0 21 G10
14 Pawicka Magdalena 1501 POL 1 1 1 3,0 4 G10
16 Zabrzanska Weronika 1486 POL ½ 1 1 2,5 19 G10
34 Rejniak Zuzanna 1381 POL 1 0 1 2,0 27 G10
42 Olszewska Wiktoria 1361 POL 1 0 1 2,0 42 G10
59 Malinowska Natalia 1272 POL ½ 0 1 1,5 57 G10
60 Kuczynska Katarzyna 1266 POL 0 1 0 1,0 77 G10
66 Kucharska Helena 1206 POL 1 ½ 0 1,5 47 G10
69 Bialek Alicja 1182 POL ½ 1 0 1,5 45 G10
79 Kowalczyk Barbara 1100 POL 0 1 0 1,0 75 G10
84 Dallemura Anna 1064 POL 0 ½ ½ 1,0 72 G10
11 Wikar Martyna 1803 POL ½ 1 ½ 2,0 35 G12
13 Dylag Emilia 1792 POL 1 1 1 3,0 7 G12
30 Adamczyk Zuzanna 1672 POL 1 1 0 2,0 23 G12
35 Goraj Barbara 1619 POL 1 1 ½ 2,5 8 G12
39 Marcinczyk Monika 1609 POL 1 0 1 2,0 32 G12
53 Zarebska Lena 1522 POL 0 0 1 1,0 85 G12
63 Hertlein Irena 1488 POL 0 1 0 1,0 63 G12
12 Malicka Maria 2009 POL ½ 1 1 2,5 12 G14
24 Rudzinska Michalina 1896 POL 1 1 0 2,0 15 G14
27 Swiech Joanna 1888 POL 1 1 1 3,0 8 G14
33 Waszczuk Patrycja 1859 POL ½ ½ 1 2,0 40 G14
34 Moscicka Pola 1853 POL 1 1 1 3,0 3 G14
35 Kucharska Honorata 1851 POL 1 0 1 2,0 26 G14
50 Kulpa Zuzanna 1719 POL 0 1 0 1,0 60 G14
53 Jarocka Liwia 1676 POL 0 0 1 1,0 75 G14

8 WFM Sliwicka Alicja 2138 POL 0 1 0 1,0 61 G16
11 WFM Antolak Julia 2103 POL 1 1 1 3,0 2 G16
41 Frej Zofia 1881 POL 1 1 0 2,0 19 G16
44 Cieslak Wiktoria 1865 POL 1 0 1 2,0 21 G16
62 Karykowska Anna 1772 POL 0 1 ½ 1,5 48 G16
76 Daliga Anita 1638 POL 0 ½ ½ 1,0 71 G16
79 Buchta Agnieszka 1599 POL 0 ½ 0 0,5 86 G16

5 Kubicka Anna 2209 POL 1 1 1 3,0 4 G18
25 WCM Dmochowska Agnieszka 2034 POL 1 0 1 2,0 17 G18
36 Olechnicka Karolina 1913 POL 0 1 0 1,0 39 G18

--


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Sob 22:53, 20 Sie 2016    Temat postu:

-
Wyniki po 3 rundach ---> Praga 2016
SNo Name Rtg FED 1 2 3 Pts. Rk. Group

20 Wierzbicki Dawid 1391 POL ½ 1 1 2,5 15 B8
25 Borowik Wojciech 1347 POL 1 1 0 2,0 28 B8
29 Adamala Jacek 1322 POL 0 1 1 2,0 44 B8
47 Warchol Kamil 1202 POL 1 0 1 2,0 32 B8
52 Wielgus Wojciech 1151 POL 1 1 1 3,0 5 B8
53 Zieba Hubert 1142 POL 0 1 1 2,0 40 B8
92 Seemann Jakub 0 POL 1 1 0 2,0 21 B8

19 Chyzy Jakub 1775 POL 1 1 ½ 2,5 13 B10
36 CM Fiszer Bartosz 1690 POL 1 1 ½ 2,5 19 B10
39 Wojdak Jan 1681 POL 1 0 1 2,0 49 B10
85 Bancarewicz Aleks 1444 POL 1 0 1 2,0 34 B10
92 Bogusz Alan 1428 POL 0 1 0 1,0 88 B10

6 Oglaza Oskar 2128 POL 1 1 1 3,0 -- 9 B12
25 Czopor Maciej 2025 POL 1 ½ 1 2,5 24 B12
59 Czernek Tymon 1847 POL 1 0 ½ 1,5 70 B12
62 Baum Jonasz 1842 POL 1 0 1 2,0 55 B12
65 Redzisz Michal 1834 POL 0 1 1 2,0 57 B12
72 Koziorowicz Michal 1816 POL ½ 1 0 1,5 78 B12
92 Poltorak Sebastian 1763 POL 1 1 0 2,0 32 B12
94 Mechlinski Jakub 1753 POL 0 ½ 1 1,5 83 B12
96 Luczak Filip 1749 POL 0 1 1 2,0 54 B12
99 Grzesik Gracjan 1734 POL ½ 0 ½ 1,0 98 B12
113 Wolaniecki Patryk 1669 POL 0 ½ 0 0,5 137 B12

14 FM Pultorak Jan 2296 POL 1 1 ½ 2,5 9 B14
22 CM Teclaf Pawel 2247 POL 1 ½ ½ 2,0 49 B14
43 Nowak Mikolaj 2123 POL 1 0 1 2,0 27 B14
45 Kozak Antoni 2102 POL 1 0 1 2,0 33 B14
65 Fus Jakub 2044 POL 1 ½ 0 1,5 61 B14
67 Mis Mieszko 2041 POL 1 1 ½ 2,5 15 B14

22 FM Janik Igor 2303 POL 1 ½ ½ 2,0 48 B16
34 Koziol Kamil 2276 POL ½ 1 ½ 2,0 40 B16
61 Szustakowski Antoni 2125 POL 1 ½ ½ 2,0 28 B16

7 IM Jarmula Lukasz 2452 POL ½ 1 1 2,5 17 B18
43 Winiarski Mikolaj 2285 POL 1 0 1 2,0 29 B18
46 Molenda Marcin 2277 POL 1 1 ½ 2,5 9 B18

Dziewczeta
14 Lazniewska Zofia 1123 POL 1 1 0 2,0 19 G8
26 Dallemura Julia 0 POL 0 0 0 0,0 62 G8
51 Pietryk Joanna 0 POL 0 1 1 2,0 27 G8
56 Seemann Pola 0 POL 1 0 1 2,0 20 G8
59 Smietanska Wiktoria 0 POL 1 1 1 3,0 5 G8
61 Szczotka Klara 0 POL 1 1 1 3,0 -- 4 G8

7 Starosta Martyna 1624 POL 1 1 0 2,0 21 G10
14 Pawicka Magdalena 1501 POL 1 1 1 3,0 -- 4 G10
16 Zabrzanska Weronika 1486 POL ½ 1 1 2,5 19 G10
34 Rejniak Zuzanna 1381 POL 1 0 1 2,0 27 G10
42 Olszewska Wiktoria 1361 POL 1 0 1 2,0 42 G10
59 Malinowska Natalia 1272 POL ½ 0 1 1,5 57 G10
60 Kuczynska Katarzyna 1266 POL 0 1 0 1,0 77 G10
66 Kucharska Helena 1206 POL 1 ½ 0 1,5 47 G10
69 Bialek Alicja 1182 POL ½ 1 0 1,5 45 G10
79 Kowalczyk Barbara 1100 POL 0 1 0 1,0 75 G10
84 Dallemura Anna 1064 POL 0 ½ ½ 1,0 72 G10

11 Wikar Martyna 1803 POL ½ 1 ½ 2,0 35 G12
13 Dylag Emilia 1792 POL 1 1 1 3,0 7 G12
30 Adamczyk Zuzanna 1672 POL 1 1 0 2,0 23 G12
35 Goraj Barbara 1619 POL 1 1 ½ 2,5 8 G12
39 Marcinczyk Monika 1609 POL 1 0 1 2,0 32 G12
53 Zarebska Lena 1522 POL 0 0 1 1,0 85 G12
63 Hertlein Irena 1488 POL 0 1 0 1,0 63 G12

12 Malicka Maria 2009 POL ½ 1 1 2,5 12 G14
24 Rudzinska Michalina 1896 POL 1 1 0 2,0 15 G14
27 Swiech Joanna 1888 POL 1 1 1 3,0 8 G14
33 Waszczuk Patrycja 1859 POL ½ ½ 1 2,0 40 G14
34 Moscicka Pola 1853 POL 1 1 1 3,0 - 3 G14
35 Kucharska Honorata 1851 POL 1 0 1 2,0 26 G14
50 Kulpa Zuzanna 1719 POL 0 1 0 1,0 60 G14
53 Jarocka Liwia 1676 POL 0 0 1 1,0 75 G14

8 WFM Sliwicka Alicja 2138 POL 0 1 0 1,0 61 G16
11 WFM Antolak Julia 2103 POL 1 1 1 3,0 - 2 G16
41 Frej Zofia 1881 POL 1 1 0 2,0 19 G16
44 Cieslak Wiktoria 1865 POL 1 0 1 2,0 21 G16
62 Karykowska Anna 1772 POL 0 1 ½ 1,5 48 G16
76 Daliga Anita 1638 POL 0 ½ ½ 1,0 71 G16
79 Buchta Agnieszka 1599 POL 0 ½ 0 0,5 86 G16

5 Kubicka Anna 2209 POL 1 1 1 3,0 -- 4 G18
25 WCM Dmochowska Agnieszka 2034 POL 1 0 1 2,0 17 G18
36 Olechnicka Karolina 1913 POL 0 1 0 1,0 39 G18
---

--


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Sob 23:01, 20 Sie 2016, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Pon 21:24, 22 Sie 2016    Temat postu:

Player overview for POL
POL
SNo Name Rtg FED 1 2 3 4 5 Pts. Rk. Group
20 Wierzbicki Dawid 1391 POL ½ 1 1 1 1 4,5 - 4 B8
25 Borowik Wojciech 1347 POL 1 1 0 1 1 4,0 11 B8
29 Adamala Jacek 1322 POL 0 1 1 0 1 3,0 43 B8
47 Warchol Kamil 1202 POL 1 0 1 0 0 2,0 63 B8
52 Wielgus Wojciech 1151 POL 1 1 1 1 0 4,0 - 5 B8
53 Zieba Hubert 1142 POL 0 1 1 1 ½ 3,5 22 B8
92 Seemann Jakub 0 POL 1 1 0 1 1 4,0 6 B8

19 Chyzy Jakub 1775 POL 1 1 ½ ½ ½ 3,5 21 B10
36 CM Fiszer Bartosz 1690 POL 1 1 ½ ½ 0 3,0 37 B10
39 Wojdak Jan 1681 POL 1 0 1 1 0 3,0 47 B10
85 Bancarewicz Aleks 1444 POL 1 0 1 ½ ½ 3,0 42 B10
92 Bogusz Alan 1428 POL 0 1 0 ½ 1 2,5 76 B10

6 Oglaza Oskar 2128 POL 1 1 1 0 1 4,0 8 B12
25 Czopor Maciej 2025 POL 1 ½ 1 1 ½ 4,0 17 B12
59 Czernek Tymon 1847 POL 1 0 ½ 1 1 3,5 33 B12
62 Baum Jonasz 1842 POL 1 0 1 0 1 3,0 62 B12
65 Redzisz Michal 1834 POL 0 1 1 0 0 2,0 104 B12
72 Koziorowicz Michal 1816 POL ½ 1 0 1 ½ 3,0 51 B12
92 Poltorak Sebastian 1763 POL 1 1 0 0 1 3,0 41 B12
94 Mechlinski Jakub 1753 POL 0 ½ 1 ½ 0 2,0 114 B12
96 Luczak Filip 1749 POL 0 1 1 0 1 3,0 58 B12
99 Grzesik Gracjan 1734 POL ½ 0 ½ 1 1 3,0 59 B12
113 Wolaniecki Patryk 1669 POL 0 ½ 0 1 ½ 2,0 121 B12

14 FM Pultorak Jan 2296 POL 1 1 ½ 1 ½ 4,0 9 B14
22 CM Teclaf Pawel 2247 POL 1 ½ ½ 1 1 4,0 10 B14
43 Nowak Mikolaj 2123 POL 1 0 1 1 0 3,0 38 B14
45 Kozak Antoni 2102 POL 1 0 1 0 ½ 2,5 65 B14
65 Fus Jakub 2044 POL 1 ½ 0 1 ½ 3,0 48 B14
67 Mis Mieszko 2041 POL 1 1 ½ 1 0 3,5 20 B14

22 FM Janik Igor 2303 POL 1 ½ ½ 1 3,0 25 B16
34 Koziol Kamil 2276 POL ½ 1 ½ ½ 2,5 42 B16
61 Szustakowski Antoni 2125 POL 1 ½ ½ 0 2,0 52 B16

7 IM Jarmula Lukasz 2452 POL ½ 1 1 ½ 3,0 15 B18
43 Winiarski Mikolaj 2285 POL 1 0 1 ½ 2,5 29 B18
46 Molenda Marcin 2277 POL 1 1 ½ 1 3,5 7 B18

-- Dziewczeta
14 Lazniewska Zofia 1123 POL 1 1 0 ½ 1 3,5 13 G8
26 Dallemura Julia 0 POL 0 0 0 ½ 1 1,5 51 G8
51 Pietryk Joanna 0 POL 0 1 1 1 1 4,0 9 G8
56 Seemann Pola 0 POL 1 0 1 0 1 3,0 20 G8
59 Smietanska Wiktoria 0 POL 1 1 1 1 0 4,0 4 G8
61 Szczotka Klara 0 POL 1 1 1 0 0 3,0 16 G8

7 Starosta Martyna 1624 POL 1 1 0 0 1 3,0 35 G10
14 Pawicka Magdalena 1501 POL 1 1 1 0 ½ 3,5 13 G10
16 Zabrzanska Weronika 1486 POL ½ 1 1 1 0 3,5 14 G10
34 Rejniak Zuzanna 1381 POL 1 0 1 1 ½ 3,5 21 G10
42 Olszewska Wiktoria 1361 POL 1 0 1 0 0 2,0 71 G10
59 Malinowska Natalia 1272 POL ½ 0 1 1 ½ 3,0 40 G10
60 Kuczynska Katarzyna 1266 POL 0 1 0 1 0 2,0 81 G10
66 Kucharska Helena 1206 POL 1 ½ 0 0 1 2,5 50 G10
69 Bialek Alicja 1182 POL ½ 1 0 1 1 3,5 16 G10
79 Kowalczyk Barbara 1100 POL 0 1 0 0 1 2,0 72 G10
84 Dallemura Anna 1064 POL 0 ½ ½ 1 ½ 2,5 52 G10

11 Wikar Martyna 1803 POL ½ 1 ½ 1 1 4,0 11 G12
13 Dylag Emilia 1792 POL 1 1 1 0 ½ 3,5 13 G12
30 Adamczyk Zuzanna 1672 POL 1 1 0 1 0 3,0 29 G12
35 Goraj Barbara 1619 POL 1 1 ½ 0 1 3,5 14 G12
39 Marcinczyk Monika 1609 POL 1 0 1 1 ½ 3,5 20 G12
53 Zarebska Lena 1522 POL 0 0 1 ½ 1 2,5 56 G12
63 Hertlein Irena 1488 POL 0 1 0 1 1 3,0 40 G12

12 Malicka Maria 2009 POL ½ 1 1 1 ½ 4,0 9 G14
24 Rudzinska Michalina 1896 POL 1 1 0 ½ 1 3,5 14 G14
27 Swiech Joanna 1888 POL 1 1 1 0 1 4,0 6 G14
33 Waszczuk Patrycja 1859 POL ½ ½ 1 ½ ½ 3,0 34 G14
34 Moscicka Pola 1853 POL 1 1 1 0 0 3,0 22 G14
35 Kucharska Honorata 1851 POL 1 0 1 1 1 4,0 8 G14
50 Kulpa Zuzanna 1719 POL 0 1 0 1 1 3,0 26 G14
53 Jarocka Liwia 1676 POL 0 0 1 1 1 3,0 39 G14

8 WFM Sliwicka Alicja 2138 POL 0 1 0 1 1 3,0 42 G16
11 WFM Antolak Julia 2103 POL 1 1 1 0 1 4,0 8 G16
41 Frej Zofia 1881 POL 1 1 0 ½ ½ 3,0 20 G16
44 Cieslak Wiktoria 1865 POL 1 0 1 1 0 3,0 29 G16
62 Karykowska Anna 1772 POL 0 1 ½ ½ 1 3,0 31 G16
76 Daliga Anita 1638 POL 0 ½ ½ 0 ½ 1,5 74 G16
79 Buchta Agnieszka 1599 POL 0 ½ 0 ½ 1 2,0 67 G16

5 Kubicka Anna 2209 POL 1 1 1 ½ ½ 4,0 3 G18
25 WCM Dmochowska Agnieszka 2034 POL 1 0 1 0 1 3,0 22 G18
36 Olechnicka Karolina 1913 POL 0 1 0 1 0 2,0 46 G18


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Pon 22:03, 22 Sie 2016    Temat postu:

-
Obrazkowa - reklama szachów i prosta edukacja szachowa.

32 - P1158662
J. R. Edney
The Illustrated London News -- 1847
---
1_2
diagram -- 1
Mat w 4 posunieciach - #4 ---- 1. Sg1 - Kg2 - 2.Sh3 - Kxh3 - 3. Td2 - Kh4 - 4. Th2#

--

diagram -- 3
1.Sg1 - Kg2 - 2.Sh3 - Kh2 - 3. Kf3 - Kxh3 - 4. Th1#

--


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Wto 11:32, 23 Sie 2016, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Wto 21:16, 23 Sie 2016    Temat postu:

--
wtorek, 23 sierpnia 2016

Polskie dziewczęta po pięciu rundach mistrzostw Europy juniorek w Pradze

[link widoczny dla zalogowanych]

Tylko Ania Kubicka "łapie się" na podium

po pięciu rundach mistrzostw Europy juniorek w Pradze

14 Lazniewska Zofia 1123 POL 1 1 0 ½ 1 3,5 Miejsce 13 G8
26 Dallemura Julia 0 POL 0 0 0 ½ 1 1,5 51 G8
51 Pietryk Joanna 0 POL 0 1 1 1 1 4,0 9 G8
56 Seemann Pola 0 POL 1 0 1 0 1 3,0 20 G8
59 Smietanska Wiktoria 0 POL 1 1 1 1 0 4,0 4 G8
61 Szczotka Klara 0 POL 1 1 1 0 0 3,0 16 G8

7 Starosta Martyna 1624 POL 1 1 0 0 1 3,0 35 G10
14 Pawicka Magdalena 1501 POL 1 1 1 0 ½ 3,5 13 G10
16 Zabrzanska Weronika 1486 POL ½ 1 1 1 0 3,5 14 G10
34 Rejniak Zuzanna 1381 POL 1 0 1 1 ½ 3,5 21 G10
42 Olszewska Wiktoria 1361 POL 1 0 1 0 0 2,0 71 G10
59 Malinowska Natalia 1272 POL ½ 0 1 1 ½ 3,0 40 G10
60 Kuczynska Katarzyna 1266 POL 0 1 0 1 0 2,0 81 G10
66 Kucharska Helena 1206 POL 1 ½ 0 0 1 2,5 50 G10
69 Bialek Alicja 1182 POL ½ 1 0 1 1 3,5 16 G10
79 Kowalczyk Barbara 1100 POL 0 1 0 0 1 2,0 72 G10
84 Dallemura Anna 1064 POL 0 ½ ½ 1 ½ 2,5 52 G10

11 Wikar Martyna 1803 POL ½ 1 ½ 1 1 4,0 11 G12

13 Dylag Emilia 1792 POL 1 1 1 0 ½ 3,5 13 G12
30 Adamczyk Zuzanna 1672 POL 1 1 0 1 0 3,0 29 G12
35 Goraj Barbara 1619 POL 1 1 ½ 0 1 3,5 14 G12
39 Marcinczyk Monika 1609 POL 1 0 1 1 ½ 3,5 20 G12
53 Zarebska Lena 1522 POL 0 0 1 ½ 1 2,5 56 G12
63 Hertlein Irena 1488 POL 0 1 0 1 1 3,0 40 G12

12 Malicka Maria 2009 POL ½ 1 1 1 ½ 4,0 9 G14
24 Rudzinska Michalina 1896 POL 1 1 0 ½ 1 3,5 14 G14
27 Swiech Joanna 1888 POL 1 1 1 0 1 4,0 6 G14
33 Waszczuk Patrycja 1859 POL ½ ½ 1 ½ ½ 3,0 34 G14
34 Moscicka Pola 1853 POL 1 1 1 0 0 3,0 22 G14
35 Kucharska Honorata 1851 POL 1 0 1 1 1 4,0 8 G14
50 Kulpa Zuzanna 1719 POL 0 1 0 1 1 3,0 26 G14
53 Jarocka Liwia 1676 POL 0 0 1 1 1 3,0 39 G14

8 WFM Sliwicka Alicja 2138 POL 0 1 0 1 1 3,0 42 G16
11 WFM Antolak Julia 2103 POL 1 1 1 0 1 4,0 8 G16
41 Frej Zofia 1881 POL 1 1 0 ½ ½ 3,0 20 G16
44 Cieslak Wiktoria 1865 POL 1 0 1 1 0 3,0 29 G16
62 Karykowska Anna 1772 POL 0 1 ½ ½ 1 3,0 31 G16
76 Daliga Anita 1638 POL 0 ½ ½ 0 ½ 1,5 74 G16
79 Buchta Agnieszka 1599 POL 0 ½ 0 ½ 1 2,0 67 G16

5 Kubicka Anna 2209 POL 1 1 1 ½ ½ 4,0 3 G18
25 WCM Dmochowska Agnieszka 2034 POL 1 0 1 0 1 3,0 22 G18
36 Olechnicka Karolina


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Wto 21:18, 23 Sie 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Czw 7:07, 25 Sie 2016    Temat postu:

--
Dwuchodówka z rozwiązaniem --> diagramowym

Autor - Eric Manfred Hassberg
Kleine Volks-Zeitung (Wien) 28/02/ --- 1938
---
1_2
diagram -- 1
Mat w 2 posunięciach -- #2 --- --- 1. Kc3 - tempo - Ke3 - tylko to --> 2. Sh3! - mat

--
3_4
diagram -- 1
1. Kc3! - tempo - Ke5 - 2. Sf7 - mat --- -- -- 1. Kc3 - Sd4 - 2. Se4! - szach - mat

--
5_6
diagram - 5
1. Kc3 - Kg3 - 2. Se4 - szach - mat

Pozostał wariant --> 1. Kc3 - tempo - Sxg5 - 2. Hh2 - mat -- diagram - 6

Szachista poznając 5 siatek matowych- automatycznie poznaje pola szachownicy

Dlatego nauka szachów powinna rozpoczynać się:
---> od nauki matowania w dwóch posunięciach.
Szachista ma ułatwione zadanie - gdyż na szachownicy zawsze jest mniej
bierek niż 32. i zawsze dotyczy matowania KRóLA.
Ten okres edukacji jest najważniejszy , gdyż nie tylko poznajemy siatki matowe
ale mamy reklame szachów -- pod tytułem szach- mat

Młody szachista który ma umiejętność matowania w szachach
jest praktycznie nauczycielem szachów i propagatorem szachów.
Może w każdej chwili pokazać kilka zadań gdzie powstają siatki matowe
na szachownicy , lub wydrukować pozycje matowe na diagramach szachowych.
Młody 10-latek ma - dużo czasu: nie musi organizować turniejów - sędziować
nie zabiega o wynagrodzenie za naukę szachów, a najważniejsze ma dostęp
do rówieśników którzy jeszcze nie poznali jak wygląda mat na diagramie...
Polska takich młodych nauczycieli szachów potrzebuje - 2 tysiące lub jeszcze więcej...
---


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Czw 19:58, 25 Sie 2016    Temat postu:

--

Borowik, Wojciech (POL) - Thatte, Nishchal - (ENG) -- 0-1

European Youth Championship 2016 - Boys U8 -- round 07

[link widoczny dla zalogowanych]

1. d4 e6 2. c4 d5 3. Nc3 c5 4. cxd5 exd5 5. Nf3 Nc6 6. Bg5 Be7
7. Bxe7 Ngxe7 8. h3 b6 9. e3 Bb7 10. Bb5 O-O 11. O-O a6 12. Bxc6 Bxc6
13. Ne5 Rc8 14. dxc5 bxc5 15. Qe2 d4 16. Rfd1 Qb6 17. Nc4 Qa7
18. Nb1 Rfd8 19. exd4 cxd4 20. Nba3 Nd5 21. Qg4 Nf6 22. Qe2 Re8
23. Qd3 Red8 24. Rac1 Be4 25. Qg3 d3 26. Nd6 Rxc1 27. Rxc1 d2
28. Rd1 Qc5 29. Nac4 Qh5 30. Rxd2 Rf8 - 31. Qe5 - Qg6! -- diagram -- 1

---
2
diagram -- 1
Teraz nastąpiło -----> 32. Wd4?? - Hxg2 - szach - mat

--


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Śro 9:17, 13 Wrz 2017    Temat postu:

--
Juniorzy w Mamai po siedmiu rundach
POL

SNr Nazwisko Elo Fed 1 2 3 4 5 6 7 8 Pkt Miejsce Group

17 Wielgus Wojciech 1432 POL 0 1 1 0 1 ½ 1 4,5 25 Open U08
21 Warchol Kamil 1411 POL 1 ½ 1 0 ½ 0 1 4,0 30 Open U08
23 Bartodziej Bartosz 1402 POL 1 1 0 1 1 1 1 6,0 5 Open U08
28 Pawicki Filip 1344 POL 0 0 1 1 0 0 1 3,0 80 Open U08
61 Olszewski Antoni 1077 POL 0 1 0 ½ 0 0 1 2,5 84 Open U08
89 Kowalczyk Jakub 0 POL 0 0 0 0 1 1 0 2,0 98 Open U08

1 CM Fiszer Bartosz 2009 POL ½ 1 1 1 1 ½ ½ 5,5 4 Open U10
20 Dziewonski Dariusz 1764 POL 1 0 1 0 1 ½ 1 4,5 32 Open U10
22 Klimkowski Jan 1761 POL 1 1 1 1 0 1 ½ 5,5 3 Open U10
35 Madej Marek 1652 POL 1 1 0 ½ 1 0 0 3,5 66 Open U10
69 Paszkowski Krystian 1495 POL 1 1 0 1 0 0 1 4,0 47 Open U10
96 Adamala Jacek 1349 POL 0 1 ½ 0 0 1 0 2,5 117 Open U10
6 Oglaza Oskar 2198 POL 1 1 ½ 1 1 0 1 5,5 6 Open U12
21 Chyzy Jakub 2060 POL 1 1 1 1 ½ 1 ½ 6,0 3 Open U12
52 Luczak Filip 1866 POL 1 1 1 1 1 0 1 6,0 2 Open U12
65 Babiarz Arkadiusz 1788 POL 1 ½ 0 1 1 0 0 3,5 65 Open U12
78 Cwiek Ryszard 1711 POL 0 1 0 1 ½ 1 1 4,5 33 Open U12

22 Mis Mieszko 2245 POL 1 1 ½ 1 ½ 1 0 5,0 10 Open U14
51 CM Pniaczek Marek 2085 POL ½ ½ 1 0 0 ½ 1 3,5 76 Open U14
97 Mike Patryk 1881 POL 0 ½ 0 1 1 ½ ½ 3,5 56 Open U14
99 Niedbala Bartlomiej 1868 POL 0 0 1 1 1 ½ 0 3,5 57 Open U14
20 FM Kosakowski Jakub 2332 POL ½ 0 1 1 ½ 1 0 4,0 37 Open U16
27 Szpar Milosz 2308 POL 1 1 ½ 1 ½ ½ 0 4,5 19 Open U16
67 Hrymowicz Artur 2070 POL 0 ½ ½ ½ 0 1 1 3,5 58 Open U16

12 FM Janik Igor 2418 POL 1 0 1 1 1 0 0 4,0 27 Open U18
19 FM Tomczak Mikolaj 2387 POL ½ ½ 1 ½ ½ ½ ½ 4,0 31 Open U18
37 Nowak Kamil 2314 POL 1 0 ½ ½ ½ 1 ½ 4,0 33 Open U18
38 FM Koziol Kamil 2313 POL 1 ½ 1 0 0 0 ½ 3,0 50 Open U18

Autor: Długosz Krzysztof --Napisano 06:24:00


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum SZACHY Strona Główna -> Szachy na Świecie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin