Forum SZACHY Strona Główna SZACHY
Szachy, zadania szachowe i nie tylko
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Suwalki 2017

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum SZACHY Strona Główna -> Szachy w Kraju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Wto 8:19, 15 Sie 2017    Temat postu: Suwalki 2017

--
Turniej szachowy -- Suwalki 2017

wtorek, 15 sierpnia 2017
W Suwałkach Alina Kashlinskaya wygrała zdecydowanie z Pawłem Czarnotą!

[link widoczny dla zalogowanych]

Alina Kashlinskaya nie dała szans Pawłowi Czarnocie

Kashlinskaya, Alina - Czarnota, Pawel

Irena Warakomska Memorial - Open A 14.08.2017 V runda
D15 -- ogladaj - analizuj

[link widoczny dla zalogowanych]

1. d4 d5 2. c4 c6 3. Nf3 Nf6 4. Nc3 e6 5. Bg5 h6 6. Bh4 Be7
7. e3 O-O 8. Bd3 Nbd7 9. O-O dxc4 10. Bxc4 b5 11. Bd3 a6
12. Bxf6 Nxf6 13. Ne4 Nd7 14. Rc1 Bb7 15. Bb1 Qc7 16. Qc2 g6
17. h4 c5 18. dxc5 Bxe4 19. Qxe4 Nxc5 20. h5 Qb6 21. Qc2 Rac8
22. hxg6 f5 23. b4 Nd7 24. Qb3 Kg7 25. Nd4 Kf6 26. g7 Rg8
27. Bxf5 - Rxc1 - 28. Rxc1 - Ne5 - 29. Rc6 -- 1:0 -- diagram - 1


[link widoczny dla zalogowanych]

--
[link widoczny dla zalogowanych]

I Memoriał Ireny Warakomskiej w Suwałkach

Przez Michał Bartel - 8 sierpnia 20171211

W dniach 11-18 sierpnia 2017 roku w Suwałkach odbędzie się
I Memoriał Ireny Warakomskiej – poświęcony pamięci mamy
Arcymistrza Tomasza i Mistrzyni Międzynarodowej Anny –
osoby niezwykle zasłużonej dla szachów w Suwałkach.


Memoriał składa się z 4 grup turniejowych, łącznie na listach
startowych znajduje się 322 zawodników, w tym
17 arcymistrzów i arcymistrzyń w grupie A.

serwis turniejowy grupa A
serwis turniejowy grupa B
serwis turniejowy grupa C
serwis turniejowy grupa D
--


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Wto 11:39, 15 Sie 2017, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Wto 22:19, 15 Sie 2017    Temat postu:

wtorek, 15 sierpnia 2017

Kolejny arcymistrz na rozkładzie Aliny Kashlińskiej w Suwałkach.
Tym razem Jacek Tomczak - wicemistrz Polski!


Alinie Kashlińskiej na terenie swojego męża

gra się rewelacyjnie. Dziś odprawiła z kwitkiem
wicemistrza Polski!!

Tomczak, Jacek - Kashlinskaya, Alina

Irena Warakomska Memorial - Open A 15.08.2017 VI runda
C42
1. e4 e5 2. Nf3 Nf6 3. Nxe5 d6 4. Nf3 Nxe4 5. Bd3 Nf6 6. O-O Be7
7. h3 O-O 8. c3 d5 9. Bc2 Nbd7 10. d4 Bd6 11. Nh4 Ne4
12. Nf5 Ndf6 13. Nxd6 Qxd6 14. Qf3 Re8 15. Qf4 Bd7 16. Na3 Qb6
17. Rb1 Re7 18. Qh4 Rae8 19. g4 h6 20. f3 Ng5 21. Bd3 Qd6
22. Kg2 Re3 23. Bxe3 Rxe3 24. Rbd1 Ne6 25. Kh1 Nf4 26. Bc4 Nh7
27. Qf2 Re7 28. Qg3 dxc4 29. Nxc4 Qf6 30. Rfe1 Rxe1+
31. Rxe1 Ng5 32. Ne5 Be6 33. h4 Ngh3 34. c4 c6 35. Re4 g5
36. Qe1 gxh4 37. Qe3 Ng6 38. Nxg6 Qxg6 39. d5 cxd5
40. cxd5 Bxd5 41. Re8+ Kh7 42. Qc3 Qb1+ 43. Re1 Qxa2
44. Qd3+ Kg7 45. Qd4+ f6 46. Re7+ Bf7 47. f4 Qb3
48. Rxf7+ Kxf7 49. Qd7+ Kg8 50. Qe8+ Kg7 51. Qe7+ Qf7
52. Qe3 - Qd5+ - 53. Kh2 - Nxf4 -- 0:1

[link widoczny dla zalogowanych]

--


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Wto 22:20, 15 Sie 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Śro 18:08, 16 Sie 2017    Temat postu:

--
Suwalki - 7 runda

[link widoczny dla zalogowanych]

--
Grupa -- B ---> 7 runda...?

[link widoczny dla zalogowanych]

---
I Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open A
Typuj wyniki!

# Nazwisko, Imię Ranking Pkt Runda 7 Nazwisko, Imię Ranking Pkt

1. IM Kashlinskaya, Alina 2440 5.0 ½ : ½ GM Vetoshko, Volodymyr 2517 5.0
2. IM Leniart, Arkadiusz 2480 4.5 1 : 0 GM Bartel, Mateusz 2608 4.5
3. GM Kveinys, Aloyzas 2548 4.5 ½ : ½ IM Sadzikowski, Daniel 2594 4.5
4. GM Jakubowski, Krzysztof 2515 4.5 1 : 0 GM Sandipan, Chanda 2568 4.5
5. GM Markowski, Tomasz 2552 4.5 ½ : ½ GM Gleizerov, Evgeny 2519 4.5
6. FM Grib, Roman 2427 4.5 0 : 1 GM Tomczak, Jacek 2598 4.0

7. GM Mastrovasilis, Dimitrios 2596 4.0 0 : 1 FM Cukrowski, Filip 2413 4.0
8. IM Bilguun, Sumiya 2443 4.0 ½ : ½ GM Mihok, Oliver 2534 4.0
9. GM Ulybin, Mikhail 2518 4.0 1 : 0 IM Almasi, Istvan 2408 4.0

10. FM Mulet, Piotr 2295 4.0 ½ : ½ IM Jarmuła, Łukasz 2457 4.0
11. K++ Barski, Radosław 2444 4.0 ½ : ½ IM Sagar, Shah 2397 4.0

12. GM Warakomski, Tomasz 2536 3.5 1 : 0 M Stoma, Paweł 2348 3.5
13. GM Kanarek, Marcel 2530 3.5 ½ : ½ FM Plichta, Kamil 2341 3.5
---


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Śro 21:35, 16 Sie 2017, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 42116
Przeczytał: 69 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Śro 21:38, 16 Sie 2017    Temat postu:

-
I Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open A
Typuj wyniki!

Klasyfikacja generalna
Nazwisko, Imię Klub Ranking Pkt MBch Bch W B

1. 3 IM Leniart, Arkadiusz TS Wisła Kraków 2480 +21 5.5 23.0 31.0 4 3
2. 1 GM Vetoshko, Volodymyr 2517 +13 5.5 22.0 31.5 4 4
3. 7 GM Jakubowski, Krzysztof KSz "Silesia" Racibórz 2515 +10 5.5 19.0 27.0 5 3
4. 2 IM Kashlinskaya, Alina 2440 +13 5.5 18.5 26.5 4 3

5. 7 GM Tomczak, Jacek Akademia Szachowa Gliwice 2598 +1 5.0 25.0 33.5 4 4
6. 1 IM Sadzikowski, Daniel KSz Polonia Wrocław 2594 -2 5.0 21.0 29.0 3 4
7. 2 GM Markowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2552 +2 5.0 21.0 28.0 4 3
8. 3 GM Kveinys, Aloyzas KSz. "Hańcza" Suwałki 2548 +4 5.0 21.0 28.0 3 3
9. 1 GM Gleizerov, Evgeny 2519 +2 5.0 20.0 28.0 4 4
10. 7 GM Ulybin, Mikhail 2518 5.0 18.0 25.5 3 3
11. 9 FM Cukrowski, Filip 2413 +2 5.0 17.0 23.5 4 4


12. 9 FM Grib, Roman 2427 +18 4.5 23.5 32.0 4 3
13. 8 GM Sandipan, Chanda 2568 -6 4.5 21.5 29.5 3 4
14. 8 GM Bartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław 2608 -7 4.5 21.5 29.0 4 3
15. 2 GM Mihok, Oliver 2534 -1 4.5 20.5 29.0 4 4
16. IM Jarmuła, Łukasz KSz "HETMAN" Katowice 2457 +6 4.5 20.5 28.5 2 4
17. 1 IM Bilguun, Sumiya 2443 +5 4.5 20.5 28.0 2 3
18. 8 GM Warakomski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2536 -4 4.5 20.0 27.5 3 3
19. 4 IM Krzyżanowski, Marcin KSz "Silesia" Racibórz 2464 +3 4.5 20.0 27.0 3 3
20. 1 IM Sagar, Shah 2397 +5 4.5 19.5 26.0 4 4
21. 2 FM Mulet, Piotr SSz GMINY PAWŁOWICE 2295 +20 4.5 17.5 25.5 4 3
22. K++ Barski, Radosław TS Wisła Kraków 2444 -7 4.5 14.5 21.0 3 3
23. 9 GM Mastrovasilis, Dimitrios KSz Polonia Wrocław 2596 -11 4.0 21.0 28.5 2 3
24. 9 IM Almasi, Istvan 2408 +4 4.0 20.5 29.0 4 3


25. FM Plichta, Kamil Biały Król Wisznia Mała 2341 +18 4.0 20.5 27.0 3 4
26. 2 GM Kanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2530 -6 4.0 20.0 27.0 2 3
27. 1 CM Teclaf, Paweł KKS "Ormuzd" Kartuzy 2373 +8 4.0 19.5 27.0 3 3
28. 8 IM Czerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2392 +3 4.0 19.5 25.5 4 3
29. 12 FM Żyłka, Stanisław MKSz Rybnik 2368 +2 4.0 19.0 27.0 4 4
30. 8 FM Kaczmarek, Aleksander KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 2368 +8 4.0 19.0 26.5 3 3
31. K Czerw, Dawid UKS "Pionier" Jastrzębie Zdrój 2222 +30 4.0 19.0 25.5 3 4
32. 11 GM Czarnota, Paweł Akademia Szachowa Gliwice 2577 -17 4.0 18.0 25.5 4 3
33. 8 FM Bednarek, Sylwester MLKS "Ostródzianka" Ostróda 2308 -3 4.0 17.5 25.5 4 3
34. 2 FM Molenda, Marcin UKS "Pionier" Jastrzębie Zdrój 2420 -7 4.0 17.0 24.0 2 3
35. 1 K Bugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2250 +10 4.0 16.5 24.0 3 3
36. 9 K+ Wiśniewski, Michał UKS "Rodło" Opole 2180 +27 4.0 16.0 23.5 3 3
37. 4 WGM Zawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław 2420 -2 4.0 16.0 23.0 3 4
38. 3 K Szustakowski, Antoni 2235 +41 4.0 16.0 21.5 3 4
39. 12 FM Kozioł, Kamil MKSz Rybnik 2321 +11 3.5 20.5 28.0 1 4
40. K+ Nowak, Łukasz KSz "Polonia Warszawa" 2307 -7 3.5 18.5 27.0 1 4
41. 11 M Stoma, Paweł KSz "DRAKON" Lublin 2348 -4 3.5 18.5 26.0 3 4
42. 13 K Żochowski, Kacper MUKS "Stoczek 45" Białystok 2239 +11 3.5 17.0 24.5 2 4
43. 5 M Lewtak, Damian LKSz GCKiP Czarna 2344 -26 3.5 16.5 23.0 2 4
44. 2 K Bukojemski, Adam KKSz Kraków 2183 +24 3.5 16.5 22.5 1 4
45. 13 M Jaroch, Karol SSz GMINY PAWŁOWICE 2235 -4 3.5 16.0 22.5 2 4
46. 4 K Smołka, Marcin OLIMPIJCZYK Chrzanów 2133 +26 3.5 16.0 22.0 2 3
47. 15 K Krzywda, Andrzej LZS "Victoria" Chróścice 2173 +18 3.5 16.0 21.5 3 4
48. 16 K Tomaszewski, Kacper MKSz Rybnik 2203 +2 3.5 15.0 20.5 3 3
49. 14 K Zakrzewski, Marek ASSz "Lipno" Stęszew 2237 -3 3.5 14.5 21.5 2 3
50. 16 K Dzhuguryan, Tygran 2230 -10 3.5 12.0 18.0 3 3
51. 14 K Walter, Szymon UKS "21 Podlesie" 2194 +64 3.0 21.5 30.0 2 4
52. 1 WGM Kulon, Klaudia LKS Wrzos Międzyborów 2359 -8 3.0 20.0 26.5 2 4
53. 9 IM Stachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno 2209 +13 3.0 19.0 26.5 3 4
54. 15 K Zieliński, Wojciech UKS Zawisza Kolbudy 2105 +33 3.0 19.0 26.0 1 4
55. 2 FM Walkusz, Witoslaw KSz "Skoczek" Czerwionka-Leszczyny 2115 +27 3.0 17.5 26.0 1 3
56. 9 WGM Bartel, Marta Biały Król Wisznia Mała 2313 -25 3.0 17.0 24.0 1 4


57. 2 FM Goluch, Piotr WKS Kopernik 2360 -26 3.0 17.0 23.5 2 3
58. 13 K++ Czajkowski, Adam MLKS "Nadnarwianka" Pułtusk 2223 +3 3.0 16.5 22.5 2 4
59. K+ Chomczyk, Marek KSz "Polonia Warszawa" 2138 +21 3.0 16.0 23.0 2 3
60. 7 K Mucha, Piotr KSz "HETMAN" Katowice 2155 +14 3.0 16.0 21.5 3 3
61. k Kyrychenko, Maryan Ukraine 2219 -3 3.0 15.0 22.5 2 4
62. 13 K+ Sowul, Bartosz KSz. "Hańcza" Suwałki 2183 +14 3.0 15.0 21.5 2 3
63. 14 WIM Jakubiec, Edyta SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2212 -14 3.0 13.5 20.0 3 4
64. 12 K+ Chojnowski, Marcin 2070 +20 3.0 13.5 19.0 2 3
65. WFM Juhasz, Barbara 2200 +6 3.0 13.0 18.5 1 4
66. 10 K Śliwicki, Damian UKS "OPP" Toruń 2136 +5 2.5 18.5 26.0 1 3
67. 15 FM Scripcaru, George-Daniel 2247 -11 2.5 18.5 25.5 2 3
68. 14 Mokal, Amruta Sunil 2047 +16 I 2.5 18.0 25.0 2 4
69. 10 K Stanisz, Patryk AKS Mikołów 2100 +14 2.5 17.5 23.5 2 4
70. 13 K Ocytko, Andrzej 2127 +5 2.5 17.0 22.5 2 4
71. 1 Chinguun, Sumiya 2120 +3 II 2.5 17.0 22.5 2 3
72. 3 FM Polok, Kacper KSz "Silesia" Racibórz 2249 -25 2.5 16.0 21.5 2 4
73. 1 K Kumala, Aleksander MKSz GRYF Dębica 2189 -4 2.5 15.0 22.5 0 4
74. 5 WIM Woźniak, Mariola KSz Polonia Wrocław 2181 -5 2.0 17.5 24.0 1 3
75. 6 IM Hnydiuk, Aleksander "WIEŻA PĘGÓW" 2424 -15 2.0 16.0 23.5 1 2
76. 8 I++ Dzierżak, Radosław UKS "21 Podlesie" 2276 -38 2.0 15.5 23.0 1 4
77. 4 FM Paszewski, Mateusz UKS "Hetman" Częstochowa 2321 -39 2.0 15.5 22.5 1 3
78. 4 Teglas, Balazs 2238 -33 2.0 15.0 21.0 2 4
79. 1 K Puczyłowski, Marcin MKSz GRYF Dębica 2103 -1 2.0 15.0 21.0 0 4
80. 2 WCM Dmochowska, Agnieszka MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2234 -83 2.0 14.5 19.5 1 4
81. FM Okrucinski, Tadeusz MCKiE Malbork 2244 -37 2.0 14.0 19.0 1 3
82. 1 Zaika, Daniil 2101 -10 2.0 14.0 18.5 1 3
83. 1 K Paprocki, Jaroslaw PKS "Wiatrak" Bydgoszcz 2183 -29 1.5 14.5 20.0 1 4
84. I++ Khamidov, Komil KSz Polonia Wrocław 2110 -32 1.5 13.5 18.0 0 3
85. 1 I++ Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki 2122 -34 1.5 13.5 17.0 0 3
86. 1 K Zgadzaj, Rafal LZS "Victoria" Chróścice 2147 -39 1.0 13.0 18.0 1 4


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum SZACHY Strona Główna -> Szachy w Kraju Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin