Forum SZACHY Strona Główna SZACHY
Szachy, zadania szachowe i nie tylko
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szczyrk
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum SZACHY Strona Główna -> Turnieje szachowe na Śląsku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Pią 20:33, 27 Kwi 2012    Temat postu: Szczyrk

--
Mistrzostwa Polski Przedszkolakow -- 28 - 29 IV. -- Szczyrk.


[link widoczny dla zalogowanych]
-----------

1 1 V Abramowicz, Maciej 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 2 V Apryjas, Antoni 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 3 II Babiarz, Arkadiusz 0 1800 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 4 IV Bartman, Ksawery 0 1400 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 5 V Bartuzi, Krzysztof 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 6 IV Bernatowicz, Miłosz 0 1400 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 7 Binek, Dawid 0 1000 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 8 V Binienda, Hubert 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 9 V Bisiekirski, Maciej 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 10 IV Błaszczyk, Jakub 0 1400 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 11 V Brożek, Mariusz 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 12 Bulla, Maksymilian 0 1000 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 13 Choina, Jan 0 1000 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 14 Chowaniec, Mateusz 0 1000 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 15 Chudy, Mikołaj 0 1000 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 16 V Chulist, Adam 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 17 IV Cieśla, Bartosz 0 1400 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 18 Czaja, Adrian 0 1000 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 19 IV Czarniecki, Paweł 0 1400 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 20 IV Czernek, Tymon

Zgloszonych jest -- 140 chlopcow

-- Rozpoczecie 28. IV 2012 -- godzina 10'00

-


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Pią 20:53, 27 Kwi 2012, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Sob 18:51, 28 Kwi 2012    Temat postu: Re: Szczyrk

-
Mistrzostwa Polski Przedszkolakow -- 28 - 29 IV. -- Szczyrk.


[link widoczny dla zalogowanych]
-----------

1 1 V Abramowicz, Maciej 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 2 V Apryjas, Antoni 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 3 II Babiarz, Arkadiusz 0 1800 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 4 IV Bartman, Ksawery 0 1400 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 5 V Bartuzi, Krzysztof 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 6 IV Bernatowicz, Miłosz 0 1400 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 7 Binek, Dawid 0 1000 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 8 V Binienda, Hubert 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 9 V Bisiekirski, Maciej 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 10 IV Błaszczyk, Jakub 0 1400 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 11 V Brożek, Mariusz 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 12 Bulla, Maksymilian 0 1000 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 13 Choina, Jan 0 1000 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 14 Chowaniec, Mateusz 0 1000 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 15 Chudy, Mikołaj 0 1000 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 16 V Chulist, Adam 0 1200 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 17 IV Cieśla, Bartosz 0 1400 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 18 Czaja, Adrian 0 1000 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 19 IV Czarniecki, Paweł 0 1400 0.0 0.00 0.00 0 0.0
1 20 IV Czernek, Tymon

Zgloszonych jest -- 140 chlopcow

-- Rozpoczecie 28. IV 2012 -- godzina 10'00

----------------

Kojarzenia - runda 6

Stół Pkt. Nr Białe Wynik Czarne Nr Pkt. Stół

----------------
1 5.0 1 Babiarz, Arkadiusz - Grzesik, Gracjan 3 5.0 1
2 5.0 4 Ogłaza, Oskar - Łuczak, Filip 2 5.0 2
------------
3 4.0 37 Rosiński, Filip - Piasecki, Jakub 6 4.0 3
4 4.0 7 Wieczorek, Karol - Ptak, Radosław 30 4.0 4
5 4.0 9 Kossowski, Paweł - Drożniak, Antoni 104 4.0 5
6 4.0 110 Rak, Jacek - Oleksy, Krzysztof 11 4.0 6
7 4.0 14 Surma, Wiktor - Perzyna, Maciej 61 4.0 7
---------------
8 4.0 118 Półtorak, Sebastian - Czernek, Tymon 18 4.0 8
9 4.0 22 Horoszczak, Adam - Binek, Dawid 107 4.0 9
10 4.0 24 Polak, Kacper - Klimczak, Oliwier 109 4.0 10
------
11 4.0 29 Dąbrowski, Maciej - Ochędzan, Tymon 132 4.0 11
12 3.5 84 Miketa, Adam - Pawliszyn, Mateusz 8 3.5 12
13 3.5 39 Jakubczyk, Bartłomiej - Łyszczarz, Konrad 27 3.5 13
14 3.5 42 Chulist, Adam - Czarniecki, Paweł 32 3.5 14
----
[link widoczny dla zalogowanych]

Tabela po 5 Rundach --- czterech liderow!
---


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Sob 18:55, 28 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Nie 17:18, 29 Kwi 2012    Temat postu:

---
Wyniki

-- Kojarzenia - runda 9

Stół Pkt. Nr Białe Wynik Czarne Nr Pkt. Stół
---------------------
1 7.0 37 Rosiński, Filip 0 - 1 Ogłaza, Oskar 9.0 1
2 8.0 Grzesik, Gracjan 1 - 0 Oleksy, Krzysztof 11 6.5
----------------------
3 6.5 8 Pawliszyn, Mateusz 0 - 1 Wieczorek, Karol 7 7.0 3
4 7.0 1 Babiarz, Arkadiusz 1 - 0 Horoszczak, Adam 22 6.0 4
5 7.0 2 Łuczak, Filip 1 - 0 Haładus, Adam 31 6.0 5
6 7.0 30 Ptak, Radosław 1 - 0 Dybowski, Robert 12 6.0 6
7 7.0 118 Półtorak, Sebastian 1 - 0 Surma, Wiktor 14 6.0 7
8 7.0 18 Czernek, Tymon 1 - 0 Polak, Kacper 24 6.0 8
---------------
9 5.5 43 Brożek, Mariusz 0 - 1 Łyszczarz, Konrad 27 6.5 9
10 5.5 110 Rak, Jacek 0 - 1 Czarniecki, Paweł 32 6.5 10
11 6.5 39 Jakubczyk, Bartłomiej 1 - 0 Ochędzan, Tymon 132 5.5 11
12 6.0 5 Kordula, Grzegorz 1 - 0 Salamon, Paweł 46 5.0 12
13 6.0 6 Piasecki, Jakub 1 - 0 Kubica, Dominik 47 5.0 13
14 5.0 52 Knapik, Kamil 0 - 1 Kossowski, Paweł 9 6.0 14
15 6.0 102 Turski, Bartłomiej 1 - 0 Szczurek, Igor 17 5.0 15
-----------------
16 6.0 107 Binek, Dawid 1 - 0 Cieśla, Bartosz 23 5.0 16
17 5.0 104 Drożniak, Antoni 0 - 1 Żychlewicz, Tomasz 25 6.0 17
18 5.0 33 Nawrot, Mikołaj 0 - 1 Norek, Maciej 51 6.0 18
19 5.0 109 Klimczak, Oliwier 0 - 1 Smoleń, Mateusz 34 6.0 19
20 6.0 36 Rowgiejsza, Jerzy 1 - 0 Skorupka, Arkadiusz 58 5.0 20
21 5.0 40 Podstolski, Igor 0 - 1 Roskosz, Oskar 131 6.0 21
22 5.0 45 Binienda, Hubert 0 - 1 Jurkiewicz, Dominik 122 6.0
-----------------

Dwaj najlepsi

1 Ogłaza, Oskar ------ 9.0 --- Zloto
2 Grzesik, Gracjan --- 8 ---- srebro
----


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Nie 17:20, 29 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Nie 17:29, 29 Kwi 2012    Temat postu:

---
Wyniki

-- Kojarzenia - runda 9

Stół Pkt. Nr Białe Wynik Czarne Nr Pkt. Stół
---------------------
1 7.0 37 Rosiński, Filip 0 - 1 Ogłaza, Oskar 9.0 1
2 8.0 Grzesik, Gracjan 1 - 0 Oleksy, Krzysztof 11 6.5
----------------------
3 6.5 8 Pawliszyn, Mateusz 0 - 1 Wieczorek, Karol 7 7.0 3
4 7.0 1 Babiarz, Arkadiusz 1 - 0 Horoszczak, Adam 22 6.0 4
5 7.0 2 Łuczak, Filip 1 - 0 Haładus, Adam 31 6.0 5
6 7.0 30 Ptak, Radosław 1 - 0 Dybowski, Robert 12 6.0 6
7 7.0 118 Półtorak, Sebastian 1 - 0 Surma, Wiktor 14 6.0 7
8 7.0 18 Czernek, Tymon 1 - 0 Polak, Kacper 24 6.0 8
---------------
9 5.5 43 Brożek, Mariusz 0 - 1 Łyszczarz, Konrad 27 6.5 9
10 5.5 110 Rak, Jacek 0 - 1 Czarniecki, Paweł 32 6.5 10
11 6.5 39 Jakubczyk, Bartłomiej 1 - 0 Ochędzan, Tymon 132 5.5 11
12 6.0 5 Kordula, Grzegorz 1 - 0 Salamon, Paweł 46 5.0 12
13 6.0 6 Piasecki, Jakub 1 - 0 Kubica, Dominik 47 5.0 13
14 5.0 52 Knapik, Kamil 0 - 1 Kossowski, Paweł 9 6.0 14
15 6.0 102 Turski, Bartłomiej 1 - 0 Szczurek, Igor 17 5.0 15
-----------------
16 6.0 107 Binek, Dawid 1 - 0 Cieśla, Bartosz 23 5.0 16
17 5.0 104 Drożniak, Antoni 0 - 1 Żychlewicz, Tomasz 25 6.0 17
18 5.0 33 Nawrot, Mikołaj 0 - 1 Norek, Maciej 51 6.0 18
19 5.0 109 Klimczak, Oliwier 0 - 1 Smoleń, Mateusz 34 6.0 19
20 6.0 36 Rowgiejsza, Jerzy 1 - 0 Skorupka, Arkadiusz 58 5.0 20
21 5.0 40 Podstolski, Igor 0 - 1 Roskosz, Oskar 131 6.0 21
22 5.0 45 Binienda, Hubert 0 - 1 Jurkiewicz, Dominik 122 6.0
-----------------

Dwaj najlepsi

1 Ogłaza, Oskar ------ 9.0 --- Zloto
2 Grzesik, Gracjan --- 8 ---- srebro
----
[link widoczny dla zalogowanych]
---------
----

Wyniki - runda 9

M-ce Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Norma
--------------------
1 III Ogłaza, Oskar 1600 UKS Rodło Opole 9.0 44.00 57.00 9 45.0
2 III Grzesik, Gracjan 1600 Pałac Młodzieży Koszalin 8.0 41.50 51.00 8 42.0
3 II Babiarz, Arkadiusz 1800 RzKSz Rzeszów 7.0
45.00 58.00 7 39.0
---------------------------
4 IV Ptak, Radosław 1400 Klub Szachowy w Łomiankach 7.0 44.50 56.50 7 36.0
5 III Łuczak, Filip 1600 Pałac Młodzieży Koszalin 7.0 41.00 54.00 7 38.0
6 IV Rosiński, Filip 1400 KTSz-W Kalisz 7.0 41.00 53.00 7 37.0
7 Półtorak, Sebastian 1000 Na pięterku Poznań 7.0 39.50 49.50 7 35.0 IV
8 IV Czernek, Tymon 1400 UKS Czternastka Warszawa 7.0 37.00 48.00 7 34.0
9 IV Wieczorek, Karol 1400 AKS Mikołów 7.0 35.50 46.00 7 33.0
---------------------------
10 IV Pawliszyn, Mateusz 1400 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 6.5 41.50 52.50 6 35.5
11 IV Jakubczyk, Bartłomiej 1400 KSz. Javena Hańcza Suwałki 6.5 40.50 50.50 6 30.5
12 IV Oleksy, Krzysztof 1400 Przedszkole nr 43 Rybnik 6.5 37.50 47.50 6 36.0
13 IV Łyszczarz, Konrad 1400 UKS SP 8 Chrzanów 6.5 35.00 44.00 6 30.0
14 IV Czarniecki, Paweł 1400 KSz. Javena Hańcza Suwałki 6.5 34.50 43.00 6 33.0
15 IV Kossowski, Paweł 1400 Przedszkole nr3 Kołobrzeg 6.0 40.00 51.00 6 35.0
16 Binek, Dawid 1000 UKS Hetman Częstochowa 6.0 40.00 50.50 6 34.0 IV
17 IV Piasecki, Jakub 1400 MKSz Rybnik 6.0 39.00 49.00 6 34.0
18 IV Polak, Kacper 1400 MKS MOS Wieliczka 6.0 38.50 49.50 6 37.0
19 IV Surma, Wiktor 1400 MKSz Rybnik 6.0 38.00 49.50 6 36.0
20 IV Horoszczak, Adam 1400 UKS Jedynka Bełchatów 6.0 37.00 48.50 6 34.0
21 IV Kordula, Grzegorz 1400 SP 174 Warszawa 6.0 37.00 47.50 6 30.0
22 Jurkiewicz, Dominik 1000 MCKiS Jaworzno 6.0 35.00 46.00 6 27.0 IV
----------------------------------
23 Roskosz, Oskar 1000 Przedszkole nr 43 Rybnik 6.0 35.00 45.50 5 26.5 IV
24 IV Dybowski, Robert 1400 DRAKON Lublin 6.0 35.00 45.00 6 29.0
24 V Norek, Maciej 1200 Akademia Szachowa Gliwice 6.0 35.00 45.00 6 29.0 IV
26 IV Haładus, Adam 1400 ChTS Chorzów 6.0 34.50 44.50 6 31.0
27 IV Smoleń, Mateusz 1400 GKSz Hetman Pilzno 6.0 34.00 44.00 6 30.0
28 Turski, Bartłomiej 1000 UKS CZARNY KOŃ Olkusz 6.0 32.50 42.00 6 23.0 IV
29 IV Żychlewicz, Tomasz 1400 KTSz-W Kalisz 6.0 31.50 39.50 6 29.0
30 IV Rowgiejsza, Jerzy 1400 MIEDŹ LEGNICA 6.0 30.50 39.00 6 25.0
31 Rak, Jacek 1000 MOK Józefów 5.5 39.50 51.00 5 31.0 IV
32 Ochędzan, Tymon 1000 KTSz-W Kalisz 5.5 38.00 50.00
-------------------
[link widoczny dla zalogowanych]
------------


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Nie 17:52, 29 Kwi 2012    Temat postu:

--

Wyniki - runda 9

M-ce Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Norma
--------------------
1 III Ogłaza, Oskar --- 1600 UKS Rodło Opole 9.0 -- 44.00 57.00 9 45.0
2 III Grzesik, Gracjan --- 1600 Pałac Młodzieży Koszalin 8.0 -- 41.50 51.00 42.0
3 II Babiarz, Arkadiusz --- 1800 RzKSz Rzeszów 7.0 -- 45.00 58.00 7 39.0
---------------------------
4 IV Ptak, Radosław 1400 Klub Szachowy w Łomiankach 7.0 44.50 56.50 7 36.0
5 III Łuczak, Filip 1600 Pałac Młodzieży Koszalin 7.0 41.00 54.00 7 38.0
6 IV Rosiński, Filip 1400 KTSz-W Kalisz 7.0 41.00 53.00 7 37.0
7 Półtorak, Sebastian 1000 Na pięterku Poznań 7.0 39.50 49.50 7 35.0 IV
8 IV Czernek, Tymon 1400 UKS Czternastka Warszawa 7.0 37.00 48.00 7 34.0
9 IV Wieczorek, Karol 1400 AKS Mikołów 7.0 35.50 46.00 7 33.0
---------------------------
10 IV Pawliszyn, Mateusz 1400 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 6.5 41.50 52.50 6 35.5
11 IV Jakubczyk, Bartłomiej 1400 KSz. Javena Hańcza Suwałki 6.5 40.50 50.50 6 30.5
12 IV Oleksy, Krzysztof 1400 Przedszkole nr 43 Rybnik 6.5 37.50 47.50 6 36.0
13 IV Łyszczarz, Konrad 1400 UKS SP 8 Chrzanów 6.5 35.00 44.00 6 30.0
14 IV Czarniecki, Paweł 1400 KSz. Javena Hańcza Suwałki 6.5 34.50 43.00 6 33.0
15 IV Kossowski, Paweł 1400 Przedszkole nr3 Kołobrzeg 6.0 40.00 51.00 6 35.0
16 Binek, Dawid 1000 UKS Hetman Częstochowa 6.0 40.00 50.50 6 34.0 IV
17 IV Piasecki, Jakub 1400 MKSz Rybnik 6.0 39.00 49.00 6 34.0
18 IV Polak, Kacper 1400 MKS MOS Wieliczka 6.0 38.50 49.50 6 37.0
19 IV Surma, Wiktor 1400 MKSz Rybnik 6.0 38.00 49.50 6 36.0
20 IV Horoszczak, Adam 1400 UKS Jedynka Bełchatów 6.0 37.00 48.50 6 34.0
21 IV Kordula, Grzegorz 1400 SP 174 Warszawa 6.0 37.00 47.50 6 30.0
22 Jurkiewicz, Dominik 1000 MCKiS Jaworzno 6.0 35.00 46.00 6 27.0 IV
----------------------------------
23 Roskosz, Oskar 1000 Przedszkole nr 43 Rybnik 6.0 35.00 45.50 5 26.5 IV
24 IV Dybowski, Robert 1400 DRAKON Lublin 6.0 35.00 45.00 6 29.0
24 V Norek, Maciej 1200 Akademia Szachowa Gliwice 6.0 35.00 45.00 6 29.0 IV
26 IV Haładus, Adam 1400 ChTS Chorzów 6.0 34.50 44.50 6 31.0
27 IV Smoleń, Mateusz 1400 GKSz Hetman Pilzno 6.0 34.00 44.00 6 30.0
28 Turski, Bartłomiej 1000 UKS CZARNY KOŃ Olkusz 6.0 32.50 42.00 6 23.0 IV
29 IV Żychlewicz, Tomasz 1400 KTSz-W Kalisz 6.0 31.50 39.50 6 29.0
30 IV Rowgiejsza, Jerzy 1400 MIEDŹ LEGNICA 6.0 30.50 39.00 6 25.0
31 Rak, Jacek 1000 MOK Józefów 5.5 39.50 51.00 5 31.0 IV
32 Ochędzan, Tymon 1000 KTSz-W Kalisz 5.5 38.00 50.00
-------------------
[link widoczny dla zalogowanych]
--------


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Pon 9:33, 30 Kwi 2012    Temat postu:

---
Mistrzostwa Polski -- 8-latkow

[link widoczny dla zalogowanych]

Transmisja

Kojarzenia - runda 1

Stół Pkt. Nr Białe Wynik Czarne Nr Pkt. Stół
-----------------
1 0.0 49 Krzywiecki, Mikołaj - Suder, Jakub 1 0.0 1
2 0.0 2 Babiarz, Arkadiusz - Buczkowski, Stanisław 50 0.0 2
3 0.0 51 Rowgiejsza, Jerzy - Bober, Tomasz 3 0.0 3
--------------------
4 0.0 4 Ogłaza, Oskar - Kraszewski, Grzegorz 52 0.0 4
5 0.0 53 Pawliszyn, Mateusz - Bień, Hubert 5 0.0 5
6 0.0 6 Dyląg, Jan - Czernek, Tymon 54 0.0 6
7 0.0 55 Wojciechowski, Stanisław - Florek, Remigiusz 7 0.0 7
8 0.0 8 Baum, Jonasz - Ziółkowski, Cyprian 56 0.0 8
9 0.0 57 Łyszczarz, Konrad - Dołharz, Jakub 9 0.0 9
10 0.0 10 Fryda, Dominik - Mazgaj, Dominik 58 0.0 10
11 0.0 59 Grynia, Mikołaj - Kujawa, Krzysztof 11 0.0 11
------------------------------
12 0.0 12 Tarkowski, Kacper - Kruk, Dawid 60 0.0 12
13 0.0 61 Dera, Franciszek - Kulig, Jan 13 0.0 13
14 0.0 14 Kabaciński, Krzysztof - Jędrusik, Adam 62 0.0 14
15 0.0 63 Dolata, Marcin - Grzesik, Gracjan 15 0.0 15
----------------------
16 0.0 16 Mróz, Dominik - Paś, Patryk 64 0.0 16
17 0.0 65 Szczurek, Igor - Łuczak, Filip 17 0.0 17
18 0.0 18 Wrona, Florian - Lachawiec, Łukasz 66 0.0 18
19 0.0 67 Mróz, Bartłomiej - Kartasiewicz, Igor 19 0.0 19
20 0.0 20 Zawalich, Oskar - Świątkowski, Paweł 68 0.0 20
21 0.0 69 Wilanowski, Jakub - Haładus, Adam 21 0.
--------------------

[link widoczny dla zalogowanych]
---


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Pon 9:37, 30 Kwi 2012, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Pon 11:39, 30 Kwi 2012    Temat postu:

----
-- Wyniki

Kojarzenia - runda 2

-------------------------
Stół Pkt. Nr Białe Wynik Czarne Nr Pkt. Stół
---
1 1.0 1 Suder, Jakub - Szproch, Piotr 28 1.0 1
2 1.0 29 Smyka, Wiktor - Babiarz, Arkadiusz 2 1.0 2
3 1.0 3 Bober, Tomasz - Wolaniecki, Patryk 32 1.0 3
4 1.0 31 Cichecki, Jan - Ogłaza, Oskar 4 1.0 4
5 1.0 33 Fiedorek, Michał - Dyląg, Jan 6 1.0 5
6 1.0 7 Florek, Remigiusz - Kucharczyk, Ernest 34 1.0 6
-----------------------
7 1.0 35 Łoboda, Jakub - Baum, Jonasz 8 1.0 7
8 1.0 9 Dołharz, Jakub - Ziobro, Igor 36 1.0 8
9 1.0 37 Kuźnik, Mateusz - Fryda, Dominik 10 1.0 9
10 1.0 11 Kujawa, Krzysztof - Drobny, Dawid 38 1.0 10
11 1.0 39 Spychała, Marek - Tarkowski, Kacper 12 1.0 11
12 1.0 13 Kulig, Jan - Jaszczuk, Hubert 42 1.0 12
13 1.0 41 Leleń, Stanisław - Kabaciński, Krzysztof 14 1.0 13
14 1.0 15 Grzesik, Gracjan - Horoszczak, Adam 44 1.0 14
-----------------------
15 1.0 17 Łuczak, Filip - Krzysztofik, Andrzej 46 1.0 15
16 1.0 43 Kolarz, Maciej - Wrona, Florian 18 1.0 16
17 1.0 19 Kartasiewicz, Igor - Czarniecki, Paweł 48 1.0 17
18 1.0 47 Norek, Bartosz - Zawalich, Oskar 20 1.0 18
19 1.0 21 Haładus, Adam - Pawliszyn, Mateusz 53 1.0 19
-----------------------
20 1.0 64 Paś, Patryk - Dybowski, Robert 22 1.0 20
21 1.0 23 Panek, Bartosz - Hajducki, Bartłomiej 75 1.0 21
22 1.0 78 Koszewski, Daniel - Kossowski, Paweł 24 1.0 22
23 1.0 25 Skurniak, Szymon - Lichorad, Mateusz 93 1.0 23
24 1.0 88 Lenart, Jakub - Salawa, Wiktor 26 1.0 24
25 0.0 5 Bień, Hubert - Mróz, Bartłomiej 67 0.0
------------------


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Pon 18:45, 30 Kwi 2012    Temat postu:

---------

Wyniki

Kojarzenia - runda 4

Stół Pkt. Nr Białe Wynik Czarne Nr Pkt. Stół

-----------------
1 3.0 1 Suder, Jakub - Tarkowski, Kacper 12 3.0 1
2 3.0 9 Dołharz, Jakub - Babiarz, Arkadiusz 2 3.0 2
3 3.0 3 Bober, Tomasz - Wrona, Florian 18 3.0 3
4 3.0 15 Grzesik, Gracjan - Ogłaza, Oskar 4 3.0 4
5 3.0 17 Łuczak, Filip - Baum, Jonasz 8 3.0 5
-----------------
6 2.5 47 Norek, Bartosz - Kabaciński, Krzysztof 14 2.5 6
7 2.0 19 Kartasiewicz, Igor - Jaszczuk, Hubert 42 2.5 7
------------------
8 2.0 43 Kolarz, Maciej - Bień, Hubert 5 2.0 8
9 2.0 45 Maliszewski, Marcin - Dyląg, Jan 6 2.0 9
10 2.0 50 Buczkowski, Stanisław - Zawalich, Oskar 20 2.0 10
11 2.0 21 Haładus, Adam - Horoszczak, Adam 44 2.0 11
12 2.0 52 Kraszewski, Grzegorz - Dybowski, Robert 22 2.0 12
--------------------
13 2.0 23 Panek, Bartosz - Krzysztofik, Andrzej 46 2.0 13
14 2.0 56 Ziółkowski, Cyprian - Kossowski, Paweł 24 2.0 14
15 2.0 25 Skurniak, Szymon - Czarniecki, Paweł 48 2.0 15
16 2.0 64 Paś, Patryk - Salawa, Wiktor 26 2.0 16
17 2.0 29 Smyka, Wiktor - Pawliszyn, Mateusz 53 2.0 17
18 2.0 66 Lachawiec, Łukasz - Kucharczyk, Ernest 34 2.0 18
------------------------
19 2.0 82 Gąsiorek, Łukasz - Ziobro, Igor 36 2.0 19
20 2.0 37 Kuźnik, Mateusz - Grynia, Mikołaj 59 2.0 20
21 2.0 88 Lenart, Jakub - Drobny, Dawid 38 2.0 21
22 2.0 39 Spychała, Marek - Dolata, Marcin 63 2.0 22
23 1.5 11 Kujawa, Krzysztof - Szczurek, Igor 65 2.0 23
24 1.5 41 Leleń, Stanisław - Fryda, Dominik 10 1.5

-----------------------
Po 3 Rundach -- 10 liderow
---------


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Wto 10:23, 01 Maj 2012    Temat postu:

--

Wielochodowka z rozwiazaniem!

__2

Mat w 6 posunieciach - #6 --- diagram nr.2 pozycja matowa

Rozwiazanie

1. Ga4! -- tempo
1. ... Kg8 - 2. Sd7 tempo
2. ... Kh8 - 3. Sf6 tempo
3. ... gxf6 - 4. Kf7 tempo
4. ... f5 --- 5. Gc2 tempo
5. ... f4 -- 6. g7! - mat --- diagram -- 2

----


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Wto 11:55, 01 Maj 2012    Temat postu:

--
Mistrzostwa Polski 8-latkow -- Szczyrk 30 - 3. V. 2012

Po 4 Rundzie

[link widoczny dla zalogowanych]

Zobacz jak GRAJA w szachy 8-latkowie!
----

M-ce Tytuł Nazwisko Imię Woj. Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins vs+

--------------
1 III Bober, Tomasz PK 1600 UKS SP 1 Brzozów 4.0 8.50 15.50 4 --- LIDER

2 III Baum, Jonasz MA 1600 UKSz Hetman Warszawa 3.5 11.00 17.50 3 56;35;23;
3 II Babiarz, Arkadiusz PK 1800 RzKSz Rzeszów 3.5 10.50 17.00 3 50;29;19;
3 III Grzesik, Gracjan ZP 1600 Pałac Młodzieży Koszalin 3.5 10.50 17.00 3 63;44;34;
5 III Łuczak, Filip ZP 1600 Pałac Młodzieży Koszalin 3.5 10.00 16.00 3 65;46;38;
6 III Ogłaza, Oskar OP 1600 UKS Rodło Opole 3.5 10.00 15.50 3 52;31;21;
----------------------------
6 III Dołharz, Jakub DS 1600 GLKS Goniec Żarów 3.5 10.00 15.50 3 57;36;26;
6 III Tarkowski, Kacper ZP 1600 Pałac Młodzieży Koszalin 3.5 10.00 15.50 3 60;39;25;
9 II Suder, Jakub MP 1800 MLKSz Myślenice 3.5 9.00 14.00 3 49;28;22;
10 IV Jaszczuk, Hubert PL 1400 MUKS Stoczek 45 Białystok 3.5 8.50 13.50 3 90;33;19;
11 III Kabaciński, Krzysztof ZP 1600 UKS Ognisko Kołobrzeg 3.5 8.00 13.50 3
----------------
12 III Wrona, Florian MP 1600 MKS MOS Wieliczka 3.0 10.00 17.00 3 66;43;37;
13 IV Drobny, Dawid SL 1400 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 3.0 9.00 13.50 3 86;11;88;
14 IV Horoszczak, Adam LD 1400 UKS Jedynka Belchatow 3.0 8.50 15.00 3 92;71;21;
15 IV Panek, Bartosz SL 1400 Ksz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny 3.0 8.50 14.50 3 71;75;46;
16 IV Skurniak, Szymon WP 1400 KTSz-W Kalisz 3.0 8.50 14.00 3 73;93;48;
16 IV Salawa, Wiktor MP 1400 MKS MOS Wieliczka 3.0 8.50 14.00 3 74;88;64;
16 IV Ziółkowski, Cyprian DS 1400 KSz Poonia Wrocław 3.0 8.50 14.00 3 83;16;24;
19 III Dyląg, Jan MP 1600 UKS Czarny Koń Olkusz 3.0 8.50 14.00 2 54;45;
-------
20 IV Kraszewski, Grzegorz DS 1400 KSz Polonia Wrocław 3.0 8.50 13.50 3 79;96;22;
21 IV Smyka, Wiktor DS 1400 KSz Polonia Wrocław 3.0 8.50 13.00 3 77;61;53;
21 IV Lachawiec, Łukasz Akademia Szachowa Gliwice 3.0 8.50 13.00
-----
23 III Bień, Hubert PK 1600 MKSz GRYF Dębica 3.0 7.50 13.00 3 67;41;43;
24 IV Dolata, Marcin PL 1400 MUKS Stoczek 45 Białystok 3.0 7.50 12.50 3 90;31;39;
24 V Gąsiorek, Łukasz SL 1200 UKS SP1 Jedynka Tychy 3.0 7.50 12.50 3 57;49;36;
--------------------


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Wto 14:27, 01 Maj 2012, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Wto 12:12, 01 Maj 2012    Temat postu:

-------
Kojarzenia - runda 5

Stół Pkt. Nr Białe Wynik Czarne Nr Pkt. Stół
--------------------
1 3.5 2 Babiarz, Arkadiusz - Bober, Tomasz 3 4.0
2 3.5 42 Jaszczuk, Hubert - Suder, Jakub 1 3.5 2
3 3.5 4 Ogłaza, Oskar - Łuczak, Filip 17 3.5 3
4 3.5 8 Baum, Jonasz - Grzesik, Gracjan 15 3.5 4
5 3.5 12 Tarkowski, Kacper - Dołharz, Jakub 9 3.5 5
6 3.5 14 Kabaciński, Krzysztof - Panek, Bartosz 23 3.0 6
---------------------
7 3.0 5 Bień, Hubert - Kraszewski, Grzegorz 52 3.0 7
8 3.0 6 Dyląg, Jan - Ziółkowski, Cyprian 56 3.0 8
9 3.0 18 Wrona, Florian - Gąsiorek, Łukasz 82 3.0 9
10 3.0 38 Drobny, Dawid - Skurniak, Szymon 25 3.0 10
11 3.0 26 Salawa, Wiktor - Lachawiec, Łukasz 66 3.0 11
------------
12 3.0 44 Horoszczak, Adam - Smyka, Wiktor 29 3.0 12
13 3.0 63 Dolata, Marcin - Kulig, Jan 13 2.5 13
14 2.5 10 Fryda, Dominik - Norek, Bartosz 47 2.5 14
15 2.5 50 Buczkowski, Stanisław - Kujawa, Krzysztof 11 2.5
-------------------


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Wto 17:27, 01 Maj 2012    Temat postu:

---

-
[link widoczny dla zalogowanych]

---
Dwuchodowka z trzema rozwiazaniami


Mat w 2 posunieciach --- 1. Hg7! ---- 1. Hg6! --- 1. Hg5!


Rozwiazanie

1. Hg7! tempo

1. ... Gh3/f5/e6/d7/c8/h5 2. Wxf4#
1. ... Kg3/g2, Wf1/xe1/h1 2. Hxg4#
1. ... Wg2 [a] 2. Hc3 [A] #
1. ... Wg3 2. Hb7 [B] #

Rozwiazanie:

[b]1. Hg6!
-- tempo
1. ... Gh3/f5/e6/d7/c8/h5 2. Wxf4#
1. ... Kg3/g2, Wf1/xe1/h1 2. Hxg4#
1. ... Wg2 [a] 2. Hd3 [C] #
1. ... Wg3 2. He4 [D] #

Rozwiazanie:

[b]1. Hg5!
-- tempo
1. ... Gh3/f5/e6/d7/c8/h5 2. Wxf4#
1. ... Kg3/g2, Wf1/xe1/h1 2. Hxg4#
1. ... Wg2 [a] 2. Hxf4 [E] #
1. ... Wg3 2. Hd5 [F] #


[b]Szachowe _ warcaby


Wladimir V. Sokolow , 17 Minimat ------ siatki matowe ----- siatki matowe
_2_3
Mat w 2 posunieciach > #2 -------- siatka matowa ---------- siatka matowa ---

Rozwiazanie: 1. Kd2! tempo
1. ... Kf4 -- 2. Gd6#
1. ... Kf6 -- 2. Gd4#

Trzy powyzsze diagramy maja wszystkie bierki na czarnych polach
i dla niewtajemniczonych , moga przypominac warcaby...

----------------

Mat w 2 posunieciach > #2------ mat w 2 pos.----- nr.3 -- Zagorujko , Album FIDE
_2_3
--------- diagram nr.1------------- diagram nr.2 ------------- diagram nr.3-----
#2 --- 1.Sd4 tempo --------#2----- 1.Sa3 tempo ------- #2 --- 1.Sc6! grozi 2.Se7#

Autor : N.Zagorujko , Album FIDE

Rozwiazanie

1. Sc6! --- grozi mat [2. Se7#] diagram nr.3
1. ... Sc8/xe8/b7/b5/e4 - 2. H(x)e4#
1. ... Sc4 --- 2. Hb1#
1. ... Sd8/f8/c7/g7/f4 --- 2. H(x)f4#
1. ... Sd4 ---- 2. Hxc5#
1. ... Wh5 --- 2. Hxg4#
----------------------------
Kompozycji Zagorujki wystepuje uwolnienie bialego Hetmana
,. Hetman matuje az 5-krotnie..

---------
Dwuchodowki z mala iloscia bierek na diagramach
, sluza do reklamy szachow [ prawie zawsze ]

Reklame szachistow jest latwo przedstawic , wystarczy kilka fotek umiescic na stronie internetowej , lub na plakatach przed turniejem szachowym...
Reklame szachow jest rowniez latwo zrobic.. ale szachisci nie potrafia to robic... brak nauczycieli by nauczyc polskich szachistow...
Dlatego na roznych stronach pokazuje jak to sie robi... robi sie tak pokazujac czytelne diagramy szachowe , ktore sa tak dobitne ,ze nawet kiepski szachista pozna sie na ich zaletach... dziala to tak efektownie jak reklama telewizyjna... milki Wey...
--
Kompozycja szachowa --- Seryjny pomocnik i mala Roszada!

10 - P0577020
Wladislaw Obierak
F1804 The Problemist 09/1998
-------------

Czarne graja 10 posuniec -- biale matuja - mala Roszada

Rozwiazanie

1. Wg2! - 2. Wd2 - 3. Ka3 - 4. Gc3 - 5. Kb2
6. Kxb1 - 7. Ga1 - 8. Wxa2
9. Gb2 - 10. Ka1 -- 0-0 mat ( mala Roszada ) -- diagram -- 2


Po 10 posunieciach czarnych -- biale wykonaly Roszade

Efekt widac - mat
---


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Czw 8:18, 21 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Wto 18:32, 01 Maj 2012    Temat postu:

---
Kojarzenia - runda 6

Stół Pkt. Nr Białe Wynik Czarne Nr Pkt. Stół

--------------------
1 4.5 1 Suder, Jakub ------ Baum, Jonasz 8 4.5
2 4.5 12 Tarkowski, Kacper - Babiarz, Arkadiusz 2 4.5

-------
3 4.0 3 Bober, Tomasz - Panek, Bartosz 23 4.0 3
4 4.0 25 Skurniak, Szymon - Ogłaza, Oskar 4 4.0 4
5 4.0 17 Łuczak, Filip - Horoszczak, Adam 44 4.0 5
6 4.0 52 Kraszewski, Grzegorz - Wrona, Florian 18 4.0 6
7 4.0 66 Lachawiec, Łukasz - Dyląg, Jan 6 3.5 7
-----------------------
8 3.5 9 Dołharz, Jakub - Grzesik, Gracjan 15 3.5 8
9 3.5 33 Fiedorek, Michał - Fryda, Dominik 10 3.5 9
10 3.5 11 Kujawa, Krzysztof - Jaszczuk, Hubert 42 3.5 10
11 3.5 13 Kulig, Jan - Kuźnik, Mateusz 37 3.5 11
12 3.5 56 Ziółkowski, Cyprian - Kabaciński, Krzysztof 14 3.5
-----

Czterech - liderow! po 4.5 z 5
-


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Wto 18:34, 01 Maj 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Śro 10:52, 02 Maj 2012    Temat postu:

---
Jak rozwiazywac zadania?

Czworaczki piecochodowe > #5

_2
-------Diagram --- 1 ----------- ---------- diagram ---- 2

-----------------------------------------

_4

Mat w 5 posunieciach > #5 Wszystkie

Rozwiazania zadan

Rozwizanie

1. Sh3! --- tempo
1. ... Ke3 -- 2. Sg5 tempo
2. ... Kd2 -- 3. Sf7 tempo
3. ... Ke3 -- 4. Sfe5 tempo
4. ... Kd2 -- 5. Sc4 - mat

Diagram nr.2 > roz.

Rozwiazanie

1. Sh4! --- tempo
1. ... Ke4 -- 2. Sg6 tempo
2. ... Kd3 -- 3. Sf8 tempo
3. ... Ke4 -- 4. Sfe6 tempo
4. ... Kd3 -- 5. Sc5 - mat

----- siatka matowa -- nr.1 --- 5. Sc4# ------- siatka matowa -- nr.2 --- 5. Sc5#
_2

----------
---- Siatka matowa --- 3 ---- 5. Sf3# ----- ----- siatka matowa --- 4 --- 5. Se3#
_4
1. Sf1!
- Ke5 - 2. Sfe3 - Kd4 - 3. Sg2 - Ke5 --- -- 1. Ka4! - Kd5 - 2. Sf7 - Kc4
4. Sh4 - Kd4 - 5. Sf3 - mat ----- ---- ----- 3. Sh6 - Kd5 - 4. Sg4 - Kc4 - 5. Se3 - mat

Rozwiazanie nr.3

Rozwiazanie

1. Sf1! ---- tempo
1. ... Ke5 -- 2. Sfe3 tempo
2. ... Kd4 -- 3. Sg2 tempo
3. ... Ke5 -- 4. Sh4 tempo
4. ... Kd4 -- 5. Sf3 - mat

---------------------------
Rozwiazanie nr.4

Rozwiazanie

1. Ka4! --- tempo
1. ... Kd5 -- 2. Sf7 tempo
2. ... Kc4 -- 3. Sh6 tempo
3. ... Kd5 -- 4. Sg4 tempo
4. ... Kc4 -- 5. Se3 - mat

1. ... Kd5 -- 2. Sg6 tempo
2. ... Kc4 -- 3. Sf8 tempo
3. ... Kd5 -- 4. Sfd7 tempo
4. ... Kc4 -- 5. Sb6 - mat

Szachista aby rozwiazywac zadania , najpierw musi
ogladac setki rozwiazn szachowych to jest zasada ,nie teza.
Bardzo zla zasade mamy w Polsce -- proponuje sie rozwiazywanie
zadan... tylko jak ten szachista zacznie rozwiazywac jak nigdy nie rozwiazywal.

Powyzej przyklady:
To jeden z najbardziej skutecznych sposobow na szybkie poznanie mechanizmow w szachowych.

Kazde nawet skomplikowane zadanie mozemy pokazac na diagramach
Diagramy mozemy ogladac nawet po kilkanascie razy dopoki nie zapamietamy pozycji szachowej i calego machanizmu zawartego w zadaniu szachowym.
Pokazywane na szachownicy pozycje szachowe nie jestesmy wstanie wszystkie zapamietac , bo pozycje sie zmieniaja i nie kazdy jest geniuszem szachowym , by wszystko zapamietac.
---


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wladek




Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 46262
Przeczytał: 70 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Polaniec

PostWysłany: Śro 14:15, 02 Maj 2012    Temat postu:

--------
Wyniki u dziewczynek

Kojarzenia - runda 8

Stół Pkt. Nr Białe Wynik Czarne Nr Pkt. Stół

------------------------
1 5.0 13 Górna, Julia - Adamczyk, Zuzanna 1 6.0 1
2 5.0 12 Bieńko, Jagoda - Marcińczyk, Monika 2 6.0 2
3 5.0 14 Dadełło, Barbara - Wikar, Martyna 6 5.0 3
4 5.0 3 Mucha, Marta - Polakowska, Agnieszka 26 4.5 4
-----------------------
5 4.0 4 Pieczewska, Gabriela - Duban, Karolina 24 4.0 5
6 4.0 10 Czernikowska, Laura - Szewczyk, Malwina 5 4.0 6
7 4.0 15 Chmielewska, Julia - Wysocka, Edyta 7 4.0 7
8 4.0 16 Gawrońska, Izabela - Mirowska, Oliwia 9 4.0 8
9 3.5 8 Chrobot, Patrycja - Ślusarczyk, Milena 27 4.0 9
--------------
10 3.0 11 Dyląg, Emilia - Frej, Hanna 22 3.0 10
11 3.0 17 Króliczek, Gabriela - Jezierska, Emilia 23 3.0 11
12 3.0 18 Duban, Aleksandra - Czerwonka, Emilia 28 3.0
------------------

-

Wyniki

Kojarzenia - runda 8

Stół Pkt. Nr Białe Wynik Czarne Nr Pkt. Stół

---------------------
6.5 1 Suder, Jakub - Babiarz, Arkadiusz 2 -- 6.0 --

5.5 8 Baum, Jonasz ----- Ogłaza, Oskar 4 -- 6.0
5.5 15 Grzesik, Gracjan - Bień, Hubert 5 --- 5.0

-----------------------
4 5.0 25 Skurniak, Szymon - Bober, Tomasz 3 5.0 4
5 5.0 29 Smyka, Wiktor - Dyląg, Jan 6 5.0 5
6 5.0 35 Łoboda, Jakub - Tarkowski, Kacper 12 5.0 6
7 5.0 13 Kulig, Jan - Kraszewski, Grzegorz 52 5.0 7
8 5.0 14 Kabaciński, Krzysztof - Pawliszyn, Mateusz 53 5.0 8
9 5.0 17 Łuczak, Filip - Lachawiec, Łukasz 66 5.0 9
---------------------
10 5.0 78 Koszewski, Daniel - Salawa, Wiktor 26 4.5 10
11 4.5 50 Buczkowski, Stanisław - Dołharz, Jakub 9 4.5 11
12 4.5 11 Kujawa, Krzysztof - Dolata, Marcin 63 4.5 12
13 4.5 55 Wojciechowski, Stanisław - Jaszczuk, Hubert 42 4.5 13
14 4.0 36 Ziobro, Igor - Fryda, Dominik 10 4.0 14
15 4.0 38 Drobny, Dawid - Wrona, Florian 18 4.0 15
16 4.0 21 Haładus, Adam - Krzysztofik, Andrzej 46 4.0 16
------------------------------
17 4.0 37 Kuźnik, Mateusz - Dybowski, Robert 22 4.0 17
18 4.0 23 Panek, Bartosz - Horoszczak, Adam 44 4.0 18
19 4.0 39 Spychała, Marek - Kossowski, Paweł 24 4.0 19
20 4.0 43 Kolarz, Maciej - Compała, Tytus 30 4.0 20
21 4.0 48 Czarniecki, Paweł - Wolaniecki, Patryk 32 4.0 21
22 4.0 33 Fiedorek, Michał - Krzywiecki, Mikołaj 49 4.0 22
23 4.0 93 Lichorad, Mateusz - Kucharczyk, Ernest 34 4.0 23
24 3.5 54 Czernek, Tymon - Zawalich, Oskar 20 3.5
---------------------


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez wladek dnia Śro 16:02, 02 Maj 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum SZACHY Strona Główna -> Turnieje szachowe na Śląsku Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin